Haziran Ailesini COVID’ye Maruz Kaldı – Hollywood Life


Haziran Ailesini COVID'ye Maruz Kaldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: WEtv

Haziran “Mama June” Shannon iş çocuklarıyla olan ilişkisini onarmaya geldiğinde sefil bir şekilde başarısız oluyor ve bu 17 Haziran’daki bölümde daha da belirgin hale geldi. Mama June: Kefaret Yolu. Öyleydi Alana “Bal Boo Boo” Thompson16. doğum günü ve hatta Lauryn “Kabak” Shannon June’u partiye davet etmedi, yine de geldi. Güzel bir fikirdi ama June çocuklarına o kadar çok zarar vermişti ki onu görmek umurlarında bile değildi. Özellikle Alanya.

Sadece iki hafta önce June, kendisi için araba ve daire satın aldığı yeni erkek arkadaşıyla buluşmak için Alana’yı havaalanında bıraktı. Bu erkek arkadaş sonunda June’un arkasından başka bir kadına evlenme teklif etti, yani June kızını iyi bir adam için ayağa kaldırmış gibi bile değil – Alana’yı parası için onu kullanan bir dolandırıcı için ayağa kaldırdı.

Alana’nın partisinin zamanı geldiğinde, Alana annesinin yakınlarda olmasını istemiyordu. Ama zaten yeni biriyle çıkan June, Balkabağının evine Alana için hediyelerle gelebileceğini ve her şeyin tekrar düzeleceğini düşündü. Ve beklendiği gibi, herkes Haziran’ın gelişiyle çıldırdı. Balkabağının kocası, Josh, bebek odasında saklanan Alana, June’a soğuk omuz verdi ve Kabak, June’u yeni bir sevgiliye mesaj atmakla suçlamaya devam etti. June’un yeni bir erkek arkadaşı olduğu belliydi ama bunu kızlarına henüz kabul etmemişti – yeni erkeğinden bahsetmeden önce çocuklarına geri dönmek istiyordu.

Ne yazık ki Haziran ayı için, partide bulunmasının istenmediği oldukça hızlı bir şekilde anlaşıldı, bu yüzden Alana’ya hediyelerini verdikten sonra bir gezinti emri verdi ve Pumpkin’s’ten ayrıldı.

Daha sonra Balkabağı, Alana’yı “aşkını” davet ederek şaşırttı, Dralin, Partiye. Alana onun içeri girdiğini görünce kontrolsüz bir şekilde kızarmaya başladı. Dralin, Alana’ya bir kolye ve biraz çiçek verdiği yerde hızla dışarı çıktılar. Sonra Josh üzerlerine hücum etti ve Dralin’e Alana’ya zarar vermemesi gerektiğini söyledi.

Haziran Ailesini COVID'ye Maruz Kaldı – Hollywood Life
(WEtv)

Parti sarsıntılı başlarken Alana için yüksek bir notla sona erdi. Bu, birkaç gün sonra, yapımcıların June’a COVID için pozitif test ettiğini ve muhtemelen ailesini de virüse maruz bıraktığını söyledikleri zamana kadar. Sadece kızların bundan çok mutlu olmayacaklarını hayal edebiliyoruz.

Daha fazla drama ister misin? yeni bölümleri Mama June: Kefaret Yolu Cuma günleri saat 21.00’de WE tv’de yayınlanıyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/17/mama-june-road-to-redemption-june-covid-recap/

Yorum yapın

SMM Panel