Hayranlar, Şarkıya Bu Kendall Jenner Paskalya Yumurtalarını Kötü Tavşanın Ektiğini Düşünüyor


kötü tavşan aklında belirli bir çift ojitos lindos olabilir.

En azından hayranlar, yeni şarkısı “Where She Goes” ve karşılık gelen müzik videosu. Her ikisi de 18 Mayıs’ta çıkış yaptıktan sonra, sosyal medya kullanıcıları, Bad Bunny’nin referansları bırakıyor olabileceğine dair fikirler etrafında dolaştı. Kendall JennerŞubat ayından beri söylentilere göre romantizmi.

Birkaç hafta sonra, şarkının sözleri için Bad Bunny ilham aldı.

18 Mayıs’ta Apple Music 1’de Zane Lowe’a “Hatırlıyorum, iki ay kadar önce bu duyguyu yaşadım, bu havayı yaşadım ve bu parçayı hatırlatıyorum” dedi. otomatik olarak şarkı söylemeye başlıyorum. [singing]. Ben de adamımla doğruca stüdyoya gittim… ve ona ‘Yo, sanırım yeni bir marşım var’ dedim.”

Şarkıda Bad Bunny, parçayı kimin etkilemiş olabileceğini doğrulamasa da unutamadığı bir kadınla romantik bir geceyi ayrıntılarıyla anlatıyor.

Bad Bunny, “Me gusta tu flow (Flow)/ Tranquilita tú siempre te roba’ el show,” diyor, bu da “Akışınızı beğendim / Sessizce her zaman gösteriyi çalıyorsunuz” anlamına geliyor.

Ve sonra, bir çöl manzarasında çekilen ve hayranların potansiyel Kendall paskalya yumurtaları hakkında vızıldadığı müzik videosu var. Hayranların neden süper modelin belirli görsel unsurlara ilham vermiş olabileceğini düşündüklerini görmek için kaydırmaya devam edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374888/fans-think-bad-bunny-planted-these-kendall-jenner-easter-eggs-in-new-music-video-%22where-she-goes%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir