Hayranlar, Olivia Newton-John’un Memoriam’da Emmy Ödüllerinin Dışında Kalmasına Tepki Verdi


Olivia Newton-JohnHayranları ona olan bağlılıklarını kanıtlamaya devam ediyor.

Ağustos ayında 73 yaşında vefat eden İngiliz-Avustralyalı aktrisin 12 Eylül’de 2022 Emmy Ödülleri’nde memoriam segmentinde yer almamasının ardından hayranları sosyal medyadan açıklamalarda bulundu. John efsanesi gibi efsaneleri onurlandırırken ödül töreninde “Pieces” şarkısını seslendirdi. betty beyaz, Bob Saget, Sidney poitier ve James Caan.

Olivia, aslında, Emmy’lerin anısına çevrimiçi olarak dahil edildi. sayfaancak izleyiciler Emmy Ödülleri yayınında Gres dahil olmak üzere birçok dizide rol alan yıldız Kötü Hayatlar: Seri, Bette, murphy kahverengi ve Ned ve Stacey. O da kamera hücresi yaptı Yıldızlarla Dans, Gevşek Kadınlar, The Talk, RuPaul’un Drag Yarışı, The View ve daha fazla gösteri.

Bir Twitter kullanıcısı, “Hey Emmy, bu çok güzel bir In Memoriam övgüsüydü, ama Olivia Newton-John’u dışarıda bıraktınız” dedi.

Bir başkası, “Bekle ama Olivia Newton John neden #Emmys2022 anma töreninde değildi??”

Üçüncü bir hayran, “O bir ikon ve her zaman olacak” tweetini attı. “Ve onu unuttun mu????”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345998/fans-react-to-olivia-newton-john-being-left-out-of-2022-emmys-in-memoriam-tribute?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir