Hayranlar, Malika Haqq’un Khloe Kardashian’ın Bebeğinin Adını Açıkladığını Düşünüyor


oyuncak bebekler, Malika Hak T’yi yeni dökmüş olabilir.

Sonrasında Khloe Kardashian onu ve eski sevgilisini tutarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı Tristan Thompson‘ın 9 aylık erkek bebeği, kankası Malika, Instagram’da kaşlarını kaldırarak “Git” diyen bir mesajla yorumlar bölümüne gitti. Tate!”

Bu iki kelime, Malika’nın yanlışlıkla Khloe’nin oğlunun adını doğruladığını tahmin eden hayranlara sahip – realite yıldızı üçüncü sezonda resmi olarak açıklamayı bekliyor olsa da. Kardashians. Bir hayran “isim düştü mü?” diye sordu. diğeri ise “bu bir isim onayı mı?!”

Aynı kızı paylaşan Khloe ve Tristan Gerçek Thompson5 yaşındaki erkek bebeklerini Temmuz ayında, NBA yıldızının adında bir erkek bebek sahibi olduğunun ortaya çıkmasından aylar sonra taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladı. Teo ile Maralee Nichols Aralık 2021’de.

Dahası, Malika’nın tatlı yorumu, Khloe’nin ismin aile geleneğini koruyacağına ve True ve Tristan’ınki gibi T harfiyle başlayacağına dair itirafıyla uyumlu olacaktır.

5 Nisan’da katıldığı bir programda “Onunla tanışmak ve onu biraz hissetmek istedim” diye hatırladı. bu Jennifer Hudson Gösterisi. “İlk başta bir adı yoktu. Sonra adı kondu ama dizimizin galasını bekliyordum ve bu kadar ileri gideceğini bilmiyordum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375002/why-fans-think-malika-haqq-just-revealed-khloe-kardashian's-baby-boy's-name?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir