Haylie Duff’ın Olması Gerekenler 76.400+ 5 Yıldızlı İncelemeye Sahip Bir Ürün İçerir


Haylie Duff ile röportaj yaptık çünkü onun seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Hayat küçük şeylerden zevk almaktır Haylie Duffdiyen E!’ye, “Beni güldüren insanlarla çevrili olduğumda veya yaratıcı bir şekilde ilham aldığımı hissettiğimde kendimi en mutlu hissediyorum. Mutluluğu aşağıdaki gibi pek çok küçük şeyde bulabilirim: [husband] Mat [Rosenberg] sabahları bana güzel bir fincan kahve yapmak. Ya da kızlarımın okulda bana özel bir şey yapması!”

Haylie’nin yakında çıkacak olan UPtv filmindeki karakteri Kate Davies, hayatın basit zevklerinin sevgisini paylaşıyor sana tatlı. TV filmi, küçük bir kasabada bazı büyük değişikliklerin ortasında bir turta dükkanı işleten bir kadının etrafında dönüyor. Ve aynı zamanda herkes için bir şeyler içeren bir aşk hikayesi.

Film sana tatlı 26 Şubat 2023’te prömiyer UPtv. Bu arada daha fazla Haylie içeriği istiyorsanız, onsuz yaşayamayacağı olmazsa olmazları paylaştı. Haylie’nin seçtikleri şunları içerir: internet ünlü bir bardak, ikonik bir moda elyafıVe 76.400’den fazla 5 Yıldızlı incelemeyle Amazon favorisi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365899/haylie-duff-shares-must-haves-she-can't-live-without-including-an-essential-with-76400+-5-star-reviews?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir