Hayley Orrantia ‘Ağzını Aç’ı Yayınladı: Röportaj – Hollywood Life


Süre Hayley Orrantia Country köklerini seven şarkıcı, özellikle son single’ı “Open Your Mouth” ile müzik yeteneğini farklı türler arasında geliştirecek şekilde geliştirdi. “Ülke içindeki geçmişime unsurlar eklemek ve bir selam vermek istedik, bu yüzden şarkıya sadece akustik bir gitarla başlamamızı ve bunu tekrar yapacağımızı düşünmenizi gerçekten çok seviyorum ve sonra bununla geliyoruz. sadece çok pop odaklı olduğunu yendi, ”dedi Hayley HollywoodYaşam IG Live’da ÖZEL bir röportajda. “Bunun, müziğin bir sonraki aşamasının parlayan unsuru olmasına izin verebildiğim için gerçekten heyecanlıyım.”

ile birlikte yazılmış Kalie Shorr ve Simon Reid, “Open Your Mouth” her kızın ilişki kurabileceği bir şey. “Bir barda eski sevgilinle karşılaştın ve ‘Bir süredir konuşmuyoruz ve oldukça iyi görünüyor…neden tekrar ayrıldık?’ gibi beklentiler içindesin. Sonra konuşmaya başlıyor ve sen ‘Oh, doğru’ diyorsunuz. Hatırlıyorum,” diye güldü Hayley. “Gecenin tüm bu yolculuğunu takip ediyorsunuz ve bence bu, country müzik ve şarkı yazarlığı hakkında gerçekten sevdiğim unsurların unsurlarıdır ve hangi türle uğraşırsam uğraşayım müziğimde canlı tutmaya çalışıyorum. sadece insanlarla rezonansa girer. Anlatılan bu hikayeleri duymak istiyorsun.”

Hayley Orrantia 'Ağzını Aç'ı Yayınladı: Röportaj – Hollywood Life
Hayley Orrantia.

bu Goldberg’ler star, kendisinin yarattığı “olağan baladlardan” kaçınmak için bu şarkı yazarlığı turunda gerçekten “kendine meydan okuduğunu” ekledi. Hayley, HL’ye “Gerçekten daha hareketli şarkılar, birlikte şarkı söylemek ve dans etmek için eğlenceli bir şeyler yayınlamak istiyorum” dedi. “Bu sıradaki şarkı dizilerini piyanoda yazarken, onları baş aşağı çevirmek ve daha iyimser hale getirmek için kendime meydan okuyorum ve ardından akustik bir balad versiyonu sunuyorum.”

Hayley ayrıca “Open Your Mouth” müzik videosu tedavisini verdiğini de açıkladı, ancak bu kolay değildi! Aktris, HL’ye bunu kendisi ve erkek arkadaşı için eğlenceli bir proje yapmak istediğini ve sadece ikisinin neler yapabileceğini görmek istediğini söyledi. “Kendimi ve erkek arkadaşımı gerçekten zora sokmaya karar verdim!” o güldü. “O olağanüstü bir yazar, yönetmen, yapımcı, bu yüzden ‘Hey, ya sen ve ben klibi tamamen kendi başımıza yapsak?’ dedim. Aydınlatma departmanı yok, kamera ekibi yok, her şeyi bizim yaptığımız gibi!”

Hayley Orrantia 'Ağzını Aç'ı Yayınladı: Röportaj – Hollywood Life
Hayley Orrantia. (Brett Erickson)

Hayley, “neredeyse ölümü” diye şaka yaptı, ancak ısrar ettiler ve “herkesin görmesi için heyecanlandı”. O zamana kadar Hayley Orrantia’nın “Open Your Mouth” şarkısını müziğinizi dinlediğiniz yerde dinlemeyi unutmayın!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/hayley-orrantia-open-your-mouth-interview/

Yorum yapın