Hayley Kiyoko Lisans Temalı Videoda Becca Tilley’nin Cameo’sunu görün


becca tilley başka bir atış yapıyor Bekâr. İyi sıralama.

İkinci olan realite yıldızı Chris Soules2015’teki ABC flört şovunun sezonu, kendisini bir kez daha ünlü Bachelor Mansion’a doğru yuvarlanırken buldu. Hayley Kiyoko‘ın yeni müzik videosu “Kızlar İçin”.

20 Mayıs’ta yayınlanan görseller, bir gül töreninden önce Hayley’nin sevgisi için yarışan ve Bachelorette rolünü oynayan çok sayıda yarışmacıyı gösteriyor. Ancak, imrenilen son çiçek verilirken, Becca gösteriyi çalmak için malikanenin basamaklarına gelir.ve şarkıcının dikkatine.

Videoyu yöneten Hayley de yaptığı açıklamada, “‘Kızlar İçin’ gücümüzü, güzelliğimizi ve kırılganlığımızı vurgulayarak bu aşkı kutlayan bir marştır” dedi. Müzik videosunun bu kutlamayı “bir mizah anlayışı ve romantik hikayesi anlatılanlara kapsamlı bir bakış açısıyla” kaydetmeyi amaçladığını ve aynı zamanda “tüm zamanların en sevdiğim realite şovlarından birine” başını salladığını söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330660/becca-tilley-makes-surprise-appearance-in-hayley-kiyoko-s-bachelor-themed-music-video?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel