Hayley Kiyoko, Gus Kenworthy ve Diğer Yıldızları “Taste So Good” Videosunda Görün


Bu yıldızlar için Onur Ayı hiç bu kadar lezzetli olmamıştı.

Yıllık ilişkiyi işaretlemek için, Gus Kenworthy, mısır ekmeği, söğüt hapı, VINCINT, Hayley Kiyoko, Kerri Colby, Patricia Arquette, muhteşem ve Sarah Michelle Gellar müzisyen tarafından yazılmış orijinal bir şarkı olan “Taste So Good” için bir müzik videosunda rol almak için bir araya geldi Leland. Hayley, Kesha, VINCINT ve Grammy adayı yapımcı tarafından seslendirildi MNEKparça, THC ile karıştırılmış içecekler yapan bir şirket olan queer’in sahibi olduğu Cann markasının kampanyasının bir parçası.

Üç dakikalık görseller, Olimpiyat kayakçısı Weedmaps uygulaması aracılığıyla içecekleri sipariş etmeden önce Gus ile Kornbread ile yatakta başlar. SMG teslimatı bıraktıktan sonra – gururla “eşcinsel hakları!” bir müttefik olarak – ikisi dans, müzik ve daha fazla ünlüyle dolu tek renkli bir dünyaya taşınır.

Bir sahnede Hayley ve Kerri, bir kutuyu öpmek için bir araya gelmeden önce altın renkli ağaçlar ve kayalarla dolu sarı bir odada birlikte dans ederler. Başka bir bölümde, MNEK ile dudak senkronizasyonu yapan Gus, açık yeşil bir kıyafetle kaslarını sergiliyor ve Kornbread hayranlıkla izliyor. Bir noktada, Patricia Jorgeous ile içeceğinden bir yudum alır ve Kesha’ya dönüşür.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333297/see-hayley-kiyoko-gus-kenworthy-and-more-stars-celebrate-pride-month-in-taste-so-good-video?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel