Hayfitz Onur Ayını ‘Sound Of Pride’ Oynatma Listesinden Seçtikleriyle Kutluyor – Hollywood Life


Hayfitz Onur Ayını 'Sound Of Pride' Oynatma Listesinden Seçtikleriyle Kutluyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Sam Cope

Onun gurur ayı! Haziran ayı boyunca, HollywoodLife ile kutluyor gururun sesiLBGTQ+ topluluğunun ünlülerinin ve yıldızlarının nihai 2023 Onur Ayı çalma listesi için şarkı seçtiği yer. Onur partinizi planlamak, araştırmak için mükemmel bir film müziği. LGBTQ+ hakları nasıl korunur?veya hakkında okuma Onur Ayı’nın tarihi. Yeni şarkısı “Delusional”ın hemen ardından Hayfirtz çalma listesine bazı çok yönlü parçalar ekler.

Hayfitz Onur Ayını 'Sound Of Pride' Oynatma Listesinden Seçtikleriyle Kutluyor – Hollywood Life
Hayfitz (Sam Cope)

“Sadece iki yıl önce halka açıldım ve şimdi her geçen yıl, yolculukta bir önceki yıla göre çok daha fazla yol kat ettiğimi hissediyorum.” Hayfitz anlatır HollywoodLife için seçimlerini yaparken gururun sesi. Hayfitz, bu kişisel yolculuğun ilk bölümünü Onur Ayı’ndan hemen önce gelen yeni bir single/görsel olan “Delusional”da kanalize etti. Yakında çıkacak olan albümünden (Diğer her Şey), “Sanrılı”, işbirlikçiden en iyi arkadaşa dönüşen ilişkisinin büyümesini ayrıntılarıyla anlatıyor. Sam Cope ve kişinin cinsel kimliğiyle hesaplaşmasının bazen kafa karıştırıcı ve aynı zamanda aydınlatıcı olabildiğini gösteriyor.

Hayfitz, “Sanırım sürekli olarak tüm deneyimin gizemini çözmeye yardımcı olabilecek tuhaf aşk şarkıları bulma görevi içindeyim ve bunu yaptığımda çok derinden etkileniyorlar,” diyor Hayfitz. HL. “Nazik halk” olarak tanımladığı müziği, dream pop, indie ve folk unsurlarını bir araya getirerek, insanların dinlerken başlarını yaslamaları için yumuşak ve sıcak bir yer sunuyor.

Onur Ayı aşkı ve yaşamı kutladığı için Hayfitz’in seçtikleri The Sound Of Pride için mükemmel.

Searows, “Işıklar Açıkken Uyumak”

Adrianne Lenker, “Çok Değil, Sadece Sonsuza Kadar”

Indigo Sparke, “Her Şey Her Şey”

Parfüm Dahisi, “Jason”

Hayfitz, “Sanrısal”

Editörün Notu: Oynatma listesine “Delusional”ı da ekledik.

Hayfitz, “Geçtiğimiz birkaç yılda, en sansasyonel queer şarkı yazarlarından bazılarıyla karşılaştım ve bu dördü buzdağının sadece görünen kısmı,” diyor. “Sanırım sürekli olarak, tüm deneyimin gizemini çözmeye yardımcı olabilecek tuhaf aşk şarkıları bulma görevi içindeyim ve bunu yaptığımda çok derinden kestiler. LGBTQUIA+ sanatçılarının nihayet sanatın ön saflarında yer almaya başladığı bir dünyada var olduğum için çok minnettarım ve bunun, olumluyum, yıllardaki yeni queer gençlik üzerinde büyük bir etkisi olacak. gelmek.”

HL: Geçen seneye kıyasla bu seneki kutlama nasıl bir duygu?

Hayfitz: Sadece iki yıl önce halka açıldım ve şimdi her geçen yıl, yolculukta bir önceki yıla göre çok daha fazla yol kat ettiğimi hissediyorum. Sanırım ilk Onur Yürüyüşü için topluluğa uzaktan tanık olduğum için mutluydum ve şimdi anlamlı ve kendinden emin bir şekilde katılıyormuşum gibi hissetmeye başlıyorum. Bir queer insan olarak temellerinizi bulmak ve bu nedenle hayatınıza getirdiğiniz tüm o güzel queer insanlara bakmak çok özgürleştirici.

Gurur, isimsiz kahramanları kutlama zamanıdır. Bu yıl biraz daha ilgi çekmesini istediğiniz biri var mı?

Büyürken, medyada (özellikle TV ve filmlerde) biseksüel ve panseksüel insanlar için neredeyse hiç temsil yoktu. Olduğu zaman, tamamen sıra dışı olan bu büyük çile olarak ele alındı. Bu kendim ve sanırım pek çok kişi için böyle bir tabu yarattı çünkü bakacak bir aynamız yoktu. Artık bu nihayet değiştiğine göre, bu gruba daha fazla odaklanılmasını ve biseksüel, gey vb. oldukları gerçeği yerine insanların kendilerine odaklanan daha fazla aşk hikayesi görmeyi çok isterim. birini cinsiyeti veya biyolojik yapısı için değil, kendisi için sevmek ve sadece LGBTQUIA+ sevgisini ve hikayelerini normalleştirmek yerine ‘gey filmlerinin’ diğer tüm filmlere karşı olduğu bu noktayı geçmek çok şaşırtıcı olurdu.

Geçmiş Onur Aylarıyla ilgili paylaşmak istediğiniz bir anınız var mı? Veya zafer ve/veya kabullenme hissettiğiniz bir Gurur anı mı?

2021 yazında müzik çalarak büyüdüğüm evde house konser verdim. Arkadaşımın ailesi gösteriye ev sahipliği yapmaktan ve tüm arkadaşlarını davet etmekten çok mutlu oldu. Arkadaşımın annesi o zamanlar bizim kasabanın belediye başkanıydı. Cinselliğim hakkında defalarca açıkça şarkı söylediğim ve bunun hakkında açıkça konuşabildiğim setimi çalabiliyor olmam, zihnimi ve kalbimi her yönden genişletiyordu. Liseden akıl hocalarımdan biri eşcinseldi ve eşini getirdi, ilk patronlarımdan biri eşiyle oradaydı ve tabii ki annem de arkadaşlarıyla oradaydı. Bu tür tam daire anları çok nadir ve değerlidir ve bunu asla unutmayacağım.

Haziran (ve 2023’ün geri kalanı) için ne planladınız?

Anneme açılmak üzerine yazdığım ‘What’s Wrong’ adlı şarkı için yeni bir single ve Super 8mm videom bu ayın sonunda çıkıyor. Gerçek videoda annem Lorrie yer alıyor ve bu, hayatımın geri kalanında değer vereceğim bir şey. Bundan sonra, ikinci sınıf albümümden birkaç single daha gelecek. Diğer her Şey6 Ekim 2023’te vizyona girecek olan, aslında annemin doğum günü haftası 🙂

HollywoodLife izleyicileriyle paylaşmak istediğiniz bir Onur 2023 mesajınız var mı?

Sanırım, özellikle hayatın ilerleyen dönemlerinde başladığımda, queer bir insan olmanın, kıvrımlı ve dönüşlerle dolu sonsuz bir yolculuk olduğunu söyleyebilirim. Bunu çözmüş gibi hissettiğiniz an, yine bir yığın yeni kimlik kriziyle gafil avlanırsınız. Queer olmakta ve hatta sorgulamakta yeni olan bunu okuyan herkesi sabırlı olmaya ve kendinize karşı bağışlayıcı olmaya teşvik ediyorum ve bunun kesinlikle kabul edilebilir olduğunu ve hatta herhangi bir anda neredeyse her şeye bakış açınızı değiştirmesinin beklendiğini hatırlıyorum. Tüm bunların en iyi yanı, sizi desteklemek ve sevmek için sürekli gelişen güzel bir topluluk ve bu çılgınlıkta daha az yalnız hissetmenize yardımcı olmak için dünyaya gelen sonsuz miktarda yeni sanatın olmasıdır.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/05/hayfitz-pride-month-songs/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir