Haydi Barbie, Alışverişe Gidelim: En İyi Barbie İşbirliği Rehberi


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Barbie hayranı olmak için harika bir zaman. Merakla beklenen Barbie film 21 Temmuz 2023’te sinemalarda. Canlı, pembe giysiler, güzellik ve ev ürünleriyle Barbiecore trendi her zamankinden daha güçlü. Ayrıca film şerefine en sevdiğiniz markalarla pek çok iş birliği var.

Barbie temalı bornozlar ve battaniyelerle rahatlayın. Yalınayak Düşler işbirliği. Bardak ve bardak altlıkları ile şık bir şekilde kutlayın. Ejderha Züccaciye. Saç araçları ve şekillendirme ürünleriyle Barbie’den ilham alan bir görünüm yaratın. Çİ. Barbie’den ilham alan bavullarla şık bir şekilde seyahat edin Shay Mitchell’ın marka Beis.

Bunlar sadece bazı Bu yaz alışveriş yapabileceğiniz Barbie işbirliklerinden. İşte en çok aranan Barbie işbirlikleri.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1377688/come-on-barbie-let's-go-shopping:-your-guide-to-the-best-barbie-collabs:-barefoot-dreams-crocs-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir