Hayden Panettiere, Eski Brian Hickerson ile Görüntülendi


Yıllar süren ilişki ve yasal sorunların ardından, Hayden Panettiere ve Brian Hickerson arkadaş ve seyahat arkadaşı olarak kalın.

İkili, Şükran Günü tatilinden bir gün önce, 23 Kasım’da Los Angeles Uluslararası Havalimanı’ndaki bir gidiş terminalinde birlikte görüntülendi.

Bilgi sahibi bir kaynak E’ye özel olarak “Hayden ve Brian, hayatını değiştirmek için profesyonel yardım ararken arkadaş kaldılar” diyor. Haberler. “Bu, onunla kalan arkadaşlarının bir durumuydu.”

E! News, temsilcisine ve avukatına ulaştı ve henüz bir yorum almadı.

İkili 2018’de çıkmaya başladı. Ertesi yıl, Hickerson, Los Angeles’ta Panettiere ile şiddetli bir çatışma çıktığı iddiasının ardından tutuklandı. Suçsuz olduğunu iddia etti. Oyuncu, kendisine karşı geçici bir koruma emri aldı. Sonuçta hiçbir suçlama yapılmadı ve dava reddedildi.

2020’de Hickerson, kısa süre sonra ilişkilerini sonlandıran ve ona karşı başka bir geçici yasaklama emri alan aktrise evde darp edildiği iddiasıyla Sevgililer Günü’nde Wyoming’de tutuklandı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355808/hayden-panettiere-spotted-out-with-ex-brian-hickerson-ahead-of-thanksgiving-holiday?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir