Hayden Panettiere, Doğum Sonrası Mücadelede Gerçekten “Acı Veren” Şeyi Paylaşıyor


Hayden Panettiere doğum sonrası depresyon deneyimi hakkında gerçek oluyor.

E ile özel bir röportajda! Haberler’ Yıkık, Çığlık 6 star, kızını karşıladıktan sonra karşılaştığı duygusal zorlukları içtenlikle paylaştı Kayaşimdi 8 yaşında, bağımlılıkla mücadelesini etkiledi.

Ev sahibine “Keşke doğum sonrası depresyonu bilseydim. Keşke buna dikkat etmem gerektiğini bilseydim” dedi. Erin Lim Rodos. “Sadece bende ciddi bir sorun olduğunu düşündüm, bu yüzden ‘Fireball bunu düzeltecek – ah!’ Ve olmadı. Bir an için öyle ama sonra her şeyi daha da kötüleştiriyor.”

Hayden için doğum sonrası depresyon deneyimi, hamileliğinden önce bunu duymadığı için özellikle izole edici geldi.

Kaya’yı eski sevgilisiyle paylaşan Hayden, “Ve sonra senin için acıtıyor” Vladimir Klitschko, açıkladı. “‘Bütün bunların üstesinden kendi başıma gelmeliyim’ gibisin.”

Şimdi, yeni annelerin doğum sonrası depresyonu yaşamasının yaygın olduğu bilgisi ile – semptomlara göre, Mayo Kliniğişiddetli ruh hali değişimleri ve bebeğinizle bağ kurma güçlüğü içerir – Hayden hikayesini paylaşmanın ve başkalarının nasıl yalnız olmadıklarını bilmelerini sağlamanın önemli olduğunu düşünür.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1369252/hayden-panettiere-shares-what-really-%22hurts%22-about-postpartum-struggles?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir