Hayatınızdaki Reality TV Hayranları İçin 30 Sevgililer Günü Hediyesi


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Bir realite TV hayranıyla ilişkiniz varsa, ona verebileceğiniz en iyi hediye uzaktan kumandayı kontrol etmektir (her zaman). Tek istediğimiz, en sevdiğimiz TV programlarını huzur içinde izlemek ve ideal olarak, sevgilimizin de izlemeyi sevmesi harika olurdu. Paylaşılan televizyonunuzla tam yetkinin yanı sıra, realite TV’yi Sevgililer Günü planlarınıza dahil etmenin pek çok eğlenceli yolu var.

Mükemmel kartları, tişörtleri, kupaları ve daha fazlasını bulduk. Gerçek Ev Hanımları, bu Üniversite mezunu, Kardashians, güverte altı, Hayatta kalan, Vanderpump Kuralları, YazlıkToplam Güzeller, Meydan okuma, Büyük kardeş, Siesta Anahtarıve En İyi Aşçı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362559/30-valentine's-day-gifts-for-the-reality-tv-fan-in-your-life?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir