Hayatımızın Günlerinin Kaderi Açıklandı


için daha çok gün var Hayatımızın Günleri.

Peacock 15 Mart’ta, şu anda 58. sezonunda olan uzun süredir devam eden pembe dizi dizisinin iki sezon daha yenilendiğini duyurdu.

günler2020’de 14.000’inci bölümünü yayınlayan NBC dizisi, Peacock’taki yeni evine taşındığı Eylül 2022’ye kadar NBC’nin en uzun soluklu dizisi oldu. İkonik seri 1965’te çıkış yaptı ve yaklaşık altmış yıllık koşusunda 61 Emmy kazandı.

Şovun geçen yıl akışa geçişinin duyurulmasının ardından, Deidre SalonuDizide 40 yılı aşkın süredir rol alan oyuncu, sevenleri için özel bir mesaj paylaştı. DOOL hayranların “ailesi”.

Hall bir video mesajında, “Sadık bir izleyici olarak, sizi bu ailenin bir parçası olarak görüyorum” dedi. “Geçişi birlikte yapalım. Bizimle gelmenizi ve özel yolculuğumuza devam etmenizi istiyoruz.”

Hall ayrıca şovun sevilen ailelerinden birkaçına seslenerek, “Tüm Horton’lardan, DiMera’lardan, Brady’lerden, Kiriaki’lerden, Price-Carvers’lardan, Hernandez’den, Johnson’lardan ve kesinlikle Evans’tan-” dedi. Black ailesi, sizi seviyoruz ve devam eden desteğiniz için çok minnettarız.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368179/the-fate-of-lessigreaterdays-of-our-liveslessigreater-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir