Hatchet Wielding Otostopçunun Cehennem Bir Dönüş Yaptığı Yer


Kai saldırı ve taciz kurbanı mıydı?

Kai’nin -kamera önünde- Reisbeck’e ve diğerlerine şiddetli karşılaşmalar hakkında yaptığı yorumlar ve çocuk istismarı konusundaki kişisel bilgisini gösteriyor gibi görünen (belgeselde görülen) rahatsız edici Facebook gönderileri o sırada çatlaklardan düşüyordu.

Kai, orijinal Fresno röportajında ​​”Bu sefer bir meyve bahçesindeydim ve bu kahrolası adam bir kadını dövmeye başladı,” diye hatırladı ve yanıtı, “kafasına vurmaya” başlamak oldu.

Ayrıca o sırada herhangi bir ailesi olmadığını, “birlikte büyüdüğüm herhangi biri söz konusu olduğunda, ben zaten ölüyüm” dedi.

Stockton’da Reisbeck ile konuşan Kai, 17 yaşındayken bir adam tarafından saldırıya uğradığını ve tecavüze uğradığını iddia etti. Kai, çocukken dört yıl boyunca bir kafese kapatıldığını söyledi.

Belgeselde annesi, Shirley, Caleb’in (oğlunun gerçek adı) çok gençken “ona zarar verebilecek işlere bulaşmaması” için çok erken kalkmasını engellemek için önlemler aldığında “kısa bir dönem” olduğunu söylüyor. Ne yaptığını belirtmiyor, ancak “onu asla bir odaya kilitlemediğini” söylüyor.

Shirley (kim soyadının kullanılmasını istemedi Doktorda veya oğluyla ilgili medya haberlerinde) Kai’nin bir zamanlar Reisbeck’e nereli olduğunu söylediği Batı Virginia’nın aksine, Kai’nin doğduğu Kanada’dan konuştu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362059/the-downfall-of-kai:-where-lessigreaterthe-hatchet-wielding-hitchhikerlessigreater-took-a-hell-of-a-turn?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir