Harry Styles’ın Turdaki Aşkından Altın Anları Ödüle Değer


Gösteriniz şehirdeki en sıcak bilet olduğunda, bir ödül gerekli olabilir.

15 Mayıs’ta NBC ve Peacock’da yayınlanacak 2022 Billboard Müzik Ödülleri için heyecan artmaya devam ederken, bir kategori seçmenlerin dikkatini çekiyor. Bu yıl, etkinlik organizatörleri, aşağıdakiler de dahil olmak üzere adaylarla En İyi Tur için bir ödül belirledi: kartallar, Yaratılış, Yuvarlanan taşlar ve Yeşil Günile şovları Fall Out Boy ve Weezer.

Ama belki de özel kupayı eve götürmeyi tercih eden müzisyen, Harry Stilleri Turdaki Aşkı için.

Geceyi dans etmeden önce Shania Twain ve lizzo Nisan ayında Coachella’daki manşet performansları sırasında, Harry dünyayı dolaşıyor ve solo albümünden hit parçalar çalıyordu. İnce Çizgi. 28 yaşındaki oyuncu, seyircilerle yaptığı samimi konuşmalar, unutulmaz modası ve etkileyici sürprizleri sayesinde her gece bir gösteriden fazlasını sergileyecekti.

Yeni albümüyle, Harry’nin Evi20 Mayıs’ta çıkış yapan şarkıcı yola çıkmaya hazırlanıyor. Yeniden Los Angeles, New York ve Chicago gibi belirli şehirlerde. Ancak hayranlar biletler için yarışırken, E! Haberler, şimdiye kadarki en iyi tur anlarından bazılarına göz atıyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330968/harry-styles-golden-moments-from-his-love-on-tour-are-award-worthy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın