Harry Styles’ın Superfan Reina Lafantaisie ile Buluşmasına Bayılacaksınız


harry stilleri tüm doğru notaları vuran bir sahne arkası partisi vardı.

Şarkıcı yeniden bir araya geldi Reina Laftaisie– 78 yaşındaki bir süper hayran – bu yılın başlarında Harry’ye Yılın Albümü Grammy’sini teslim ettikten sonra 22 Mayıs’ta İngiltere’nin Coventry kentindeki konserinde.

Kendisine “Grammy Granny” diyen Reina, Instagram’da “As It Was” şarkıcısıyla sahne arkasında iç açıcı bir buluşma paylaştı.

Üzerinde “Harry Styles’a Grammy Verdim” tişörtü giyen Reina, Building Society Arena’da gece boyunca dans etti, ancak Styles’ın ekibinden gelen sahne arkası davetiyle şaşırdı.

Reina, “Harry’mizle tanışmak için sahne arkasına davet edildiğimde ve onun bana sarılırken Peaches And Herb’ün ‘Reunited and It Feels So Good’ şarkısını söyleyip yanıma gelmesini sağladığımda yaşadığım şoku ve sevinci hayal edin.” Kolunu ona dolamış Harry’nin bir anlık görüntüsüne eşlik ediyor. “O, en şefkatli, alçakgönüllü ve ayakları yere basan insan ve harika bir mizah anlayışı. Gülümsemesi ve yaşama sevinci odayı aydınlattı!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375291/you-ll-simply-adore-harry-styles-reunion-with-grammys-superfan-reina-lafantaisie?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir