Harry Styles’ın Marvel Sinematik Evrenindeki Kaderi Açıklandı


son halini görmemiş olabilirsin harry stilleri Marvel Sinematik Evreninde.

11 Ocak bölümünde Son teslim tarihiadlı kullanıcının podcast’i Ekip ÇağrısıMarvel yöneticisi Nate Moore Thanos’un kardeşi Starfox olarak da bilinen şarkıcının karakteri Eros’un ilk kez 2021 yapımı filmin bir post-jenerik sahnesinde ortaya çıkan kaderi ortaya çıktı. Ebediler yardımcısı Troll Pip ile birlikte, seslendiren Patton Oswalt.

Yapımcı Moore, “Harry’yi kesinlikle bir etiket için seçmedik” dedi. Chloé Zhaofilmi, podcast’te söyledi. “O karakterle anlatılacak daha çok hikaye var.”

Yönetici devam etti, “O büyüleyici. Thanos’la gerçekten ilginç bir bağı var; üvey kardeşler, aynı babayı paylaşıyorlar. O karmaşık bir karakter ama gerçekten eğlenceli bir karakter.”

Moore ayrıca iltifat etti merak etme sevgilim aktör, “Harry Styles ile tanıştığıma göre, onun olmasını istediğinizi düşündüğünüz kadar çekici ve bence onu geri getirdiğimizde bu karakterin ne kadar popüler olacağının bir sınırı yok.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361101/harry-styles-fate-in-the-marvel-cinematic-universe-revealed?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir