Harry Styles’ın ‘Gece Geç Konuşması’ Videosu Eğlendiğini Gösteriyor… Yatakta – Hollywood Life


Süre Harry Stilleri üzerinde hüküm sürmeye devam ediyor İlan panosu Hot 100, “As It Was” şarkıcısı “Late Night Talking” için yeni videosunda hak ettiği bir şekerleme zamanının geldiğine karar verdi. 13 Temmuz Çarşamba günü yayınlanan videoda 28 yaşındaki Harry’nin uyanıp yatağında yalnız olduğunu görüyor. Ancak, uzun süre durum böyle değil. Çarşafların içine daldıktan sonra – görünüşe göre, bir yatak boyutuna – Harry bir yatakta birbiri ardına kendini buluyor.

Tüm cinsiyetlerden ve muhtemelen kimliklerden birden fazla partnerin yer aldığı düşük anahtarlı bir seks partisi sahnesi var. Harry’nin yatağının merkezi kurulum olduğu bir sanat galerisinde bir gezi var. Harry yataktayken spagetti yemekten hoşlanır. Yataktayken operaya giriyor. Hatta yataktayken İngiliz sokaklarında araba kullanıyor. Videonun tamamı, Fal kurabiyeleriyle oynadığınız o bayat “…yatakta” oyununun bir versiyonu haline gelmeden önce, Harry, geçit töreninde yağmur yağmakla tehdit eden acayip bir fırtınanın ardından kendini gökyüzüne doğru fırlamış bulur. Yine de, Harry akışa devam etmeye ve bazı Z’leri yakalamaya karar verir… dünyaya geri düşerken bile.

Harry Styles'ın 'Gece Geç Konuşması' Videosu Eğlendiğini Gösteriyor… Yatakta – Hollywood Life
(Kristin Callahan/ACE Resimleri/Shutterstock)

Üçüncü solo albümünün ikinci single’ı olarak hizmet veren, Harry’nin Evi, “Late Night Talking”, Harry’yi bir aşk üzerinden görüyor. “İşler pek eskisi gibi olmadı” diye şarkı söylüyor. Dahi. “Ufukta bir pus var bebeğim / Sadece birkaç gün oldu ve seni özlüyorum, mmm, evet / Hiçbir şey planladığım gibi gitmediğinde / Ayak parmağını incittiğinde veya kameranı kırdığında / Elimden gelen her şeyi yapacağım geçmenize yardımcı olmak için.” Koroda, Harry mırıldanır, “Gece geç saatlere kadar / ‘Sabaha kadar istediğin her şey hakkında konuşuyorduk / Şimdi hayatımdasın / Seni aklımdan çıkaramıyorum.”

Harry Styles'ın 'Gece Geç Konuşması' Videosu Eğlendiğini Gösteriyor… Yatakta – Hollywood Life
(Erik Pendzich/Shutterstock)

Şimdi hayranlar, “Late Night Talking”in, grubun ilk single’ı “As It Was”ın başarısını yeniden yaratıp yaratmadığını görmek zorunda kalacak. Harry’nin Evi. “As It Was” şu anda 1 numara olmasının dokuzuncu haftasının keyfini çıkarıyor. İlan panosu Hot 100. İlk olarak 16 Nisan haftasında listelerin zirvesine ulaştı ve bu pozisyondan asla uzaklaşmadı. olarak bile Gelecek (“Bekle U”), Jack Harlow (“Birinci Sınıf”) ve Ejderha (“Jimmy Cooks”) hepsi 1 numara olmanın keyfini çıkardı, taç sonunda Harry’nin başına geri döndü.

Harry şu anda yolda Turda Aşkdestekleyici Harry’nin Evi (mevcut şimdi 1 numaradan giriş yapan Erskine Records/Columbia Records aracılığıyla İlan panosu 200). Tarih listesiyle ilgili ayrıntılar için bkz. https://www.hstyles.co.uk/.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/harry-styles-late-night-talking-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir