Harry Styles ve Olivia Wilde’ın İlişkisi “Bitmedi”: Özel – Hollywood Life


Harry Styles Olivia Wilde


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

harry stilleri‘ ilişki olivia wilde asla “Eskisi Gibi” olmayabilir – ama bu da mutlaka bittiği anlamına gelmez. Dünya, ikinci yıldönümlerini kutlamaya hazırlanan çiftin işi bırakmaya karar verdiğini öğrendikten bir haftadan kısa bir süre sonra, HollywoodLife 28 yaşındaki Harry ve 38 yaşındaki Olivia’nın henüz havlu atmaya hazır olmayabileceklerini ÖZEL OLARAK öğrendi. Bir kaynak bize “Harry ayrıldıklarını söylemeyecek – sadece ara verdiklerini ve ilişkilerini duraklattıklarını” söyledi. “Kimse turdan sonra ilişkilerine devam edeceklerini düşünmüyor ama Harry geleceğin ne getireceğini bilmediğini söylüyor.”

Harry Styles Olivia Wilde
Harry Styles ve Olivia Wilde, Ağustos ayında New York’ta akşam yemeği için birlikte görüntülendi. 2022 – Madison Square Garden’da biletleri tükenen 15 gösteriden hemen önce. (Sahne)

Hayranların bildiği gibi ikili, filmin çekimleri sırasında birlikte çok fazla zaman geçirdi. Endişelenme Sevgilim — Olivia’nın yönettiği, Harry’nin oynadığı tartışmalı film. Filmin gösterime girmesinden hemen önce, İtalya’nın Venedik kentindeki Venedik Uluslararası Film Festivali’nde bir durağı içeren bir tanıtım turu yaptılar. Aynı zamanda, Harry’nin turu, Harry Styles Turda Aşk 2022, 21 Ağustos’tan 15 Eylül’e kadar NYC’de Madison Square Garden’ı 15 gösteri için sattı. Ardından turnesi Los Angeles, Kaliforniya’ya gitti ve burada 15 Kasım’da Los Angeles’taki son performansına kadar tıka basa dolu seyirciler için performans sergilemeye devam etti. Olivia’nın iki çocuğuyla – oğlu Otis, 8 ve kızı Daisy, 6 ile dans ederken görüldüğü Forum. tarafından rapor edildi İnsanlar Dergisi ikisinin sadece birkaç gün sonra, 18 Kasım’da ayrıldığını.

Harry Styles Olivia Wilde
Gemma Chan, Harry Styles, Sydney Chandler ve Olivia Wilde, 5 Eylül 2022’de İtalya’da düzenlenen 79. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde düzenlenen “Endişelenme Darling” galasında büyüleyici görünüyordu. (Shutterstock)

Ancak kaynak bize, aşklarını duraklatma kararının bu gösteriden önce verildiğini söyledi. “Performansını görmeleri için çocuklarını getirmek onlara garip gelmedi çünkü çocukları Harry’ye bayılıyordu ve Harry onların orada olmasını istiyordu. Olivia çocukları konserine getirdiğinde, planlarını birbirleriyle çoktan tartışmışlardı. HollywoodLife. “Bir süredir bunun hakkında konuşuyorlar. Ama bittiğini söylemeyecek ve o da söylemeyecek. Çocukları konsere getirdiği andan, halk tarafından öğrenilene kadar hiçbir şey değişmedi. Çocuklar Harry’yi seviyor ve Harry de onları seviyor.”

Şu anda, Harry Meksika’da birkaç gösteri yapıyor. Tatil için verdiği kısa bir aradan sonra dünya turuna devam edecek ve gösterisini dünyanın dört bir yanındaki Kolombiya, Peru, Şili, Arjantin ve Brezilya gibi ülkelere taşıyacak. Birleşik Krallık’taki hayranlar onu 2023 yazında görecek ve sonrasında Asya’yı dolaşmak için bir bacak eklemesi bekleniyor. Kaynak bize, yoğun gösteri programının Olivia ile ara vermeye karar vermesinin ana nedeni olduğunu söyledi.

Kaynak, “Harry bir dünya turuna çıkmaya hazırlanıyor ve Olivia’nın iş için Los Angeles ve Londra’da olma yükümlülükleri var” dedi. “Çocukları onun ana önceliği ve Olivia’nın Harry ile dünya turuna çıkabileceği yaşta değiller. Annelerine ihtiyaçları var ve o ne olursa olsun her zaman onları ilk sıraya koyuyor. Kötü bir ayrılık değildi ve ikisi de fişi çekmedi. Şu anda hayatlarının onları ayırdığına ve kendileri ve kariyerleri için en iyisini yapmaları gerektiğine karar verdiler.”

Harry ve Olivia Aralık 2020’de çıkmaya başladılar ve ilk kez bir sonraki ay Ocak 2021’de el ele fotoğraflandılar. HollywoodLife Hem Harry hem de Olivia’nın temsilcilerine ulaştık, ancak ikisinden de yanıt alamadık.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/harry-styles-olivia-wilde-relationship-not-over/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir