Harry Styles ve Olivia Wilde New York’ta Tutkuyla Öpüştüler: Fotoğraflar – Hollywood Life


Harry Styles ve Olivia Wilde


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Splashnews

Olivia Wilde ve Harry Stilleri çevreleyen devam eden drama olduğunu doğruladı Endişelenme Sevgilim28 yaşındaki Brit’i canlandıran ve 38 yaşındaki eski karısı tarafından yönetilen , Jason Sudeikis, romantizmlerini sarsmadı. 2020’nin sonlarından beri çıkan çift, filmin 23 Eylül’de gösterime girmesinin arifesinde New York’ta PDA’da paketlenirken fotoğraflandı. görülen fotoğraflarda buradaHarry ve Olivia utanmadan birbirlerine sarıldılar ve kaldırımda bazı arkadaşlarla sohbet ederken seviştiler.

Harry, bazı fotoğraflarda Olivia’nın boynuna dolarken kollarını sıkıca beline doladı, bazılarında ise sadece kucakladılar ve birbirlerinin gözlerinin içine baktılar. Tek bir eğlenceli çekimde, muhabbet kuşları şakacı bir şekilde birbirlerine işaret ederken ve aralarında sadece birkaç metre uzakta dururken gülümserken görülebilir. İkisi de mavi kot pantolonu sallıyordu, Harry onunkininkini sırtında şeftali baskılı beyaz bir ceketle ve Olivia da onunkiyle beyaz bir atlet ve siyah bir ceket giyiyordu.

Harry Styles ve Olivia Wilde
Harry Styles ve Olivia Wilde iki yıldır çıkıyorlar (Fotoğraf: Splashnews)

Tutkulu öpücükler, onları çevreleyen sonsuz dramın ortasında, romantizmleri hakkında haftalarca süren spekülasyonların ardından geldi. Endişelenme Sevgilim. Harry ve Olivia, psikolojik gerilim filminin basın etkinlikleri sırasında bazı hayranlarla birlikte birbirlerinden uzak durdular. işaret etmek Venedik Film Festivali’nin halısında birbirlerinden kaçınmak için kendi yollarından çıkmış gibi göründükleri ve ayrılık söylentilerini körükledikleri ortaya çıktı. Ancak Harry, filmin tanıtımı sırasında Madison Square Garden’daki bir misafirhanenin ortasındaydı ve kartal gözlü hayranlar, Olivia’yı sık sık gösterilerinde sahne arkasında dans ederken buldu ve endişeli hayranları rahatlattı.

Halka açık makyaj seansı gerçekleşmeden önce bile, HollywoodYaşam öncekini onayladı Tek yön gönül yarası ve Ev Şap, ilişkilerinin sürdüğü tartışma katmanlarına rağmen “her zamankinden daha güçlü”. Çifte yakın bir kişi, “İlişkilerinde sorun olduğuna dair söylentilere rağmen, tüm bu deneyim aslında onları her zamankinden daha güçlü kıldı” dedi. HL MÜNHASIRAN. “İkisi de bu filmin tanıtımını yaparken ilişkilerini gündemden uzak tutmak istediler ve bunu yaptıklarını düşünüyorlar. Bu kırılmaz bağı paylaştıkları aşk ve ikisi de birbirlerinin kariyerlerini çok destekliyorlar ve bunun ilişkilerinin önüne geçmesine asla izin vermezler.”

Endişelenme Darling Cast
‘Endişelenme Sevgilim’in tüm kadrosu 2022 Venedik Film Festivali’nde poz veriyor (Fotoğraf: Shutterstock)

Harry ve Olivia’nın ilişkisi, rapor edilen bazı gerilimlerin merkezindeydi. Endişelenme Sevgilim Ayarlamak. Sette bir kaynak bildirildi Akbaba Olivia ve Harry’nin rol arkadaşı Floransa Pugh Harry ve Olivia sık sık birlikte “ortadan kaybolurlar” ve Florence bundan hoşlanmadığı için çekimler sırasında “çığlık atan bir maça” girdi. bu Kovboylar ve Uzaylılar aktris bir kan davası söylentilerini kapattı ve Floransa’yı oyunculuğu için övdü. Florence, dedikodular hakkında yorum yapmadı ve filmin 19 Eylül’deki New York City galasını atladı. Ayrıca, filmin orijinal kadrosu konusunda da kafa karışıklığı vardı. Shia LaBeouf, 36, başlangıçta Harry’nin rolü için seçildi, ancak projeden erken ayrıldı. Olivia kovulduğunu iddia etti, ancak Shia zamanlama sorunları nedeniyle setten ayrıldığını söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/harry-styles-olivia-wilde-kiss-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir