Harry Styles ve Olivia Wilde Meksika Restoranında Randevu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Harry Styles ve Olivia Wilde Meksika Restoranında Randevu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TMZ

Harry Stilleri ve Olivia Wilde’ın Yeni filmlerindeki tüm dramaya rağmen romantizm güçleniyor gibi görünüyor Endişelenme Sevgilim. 23 Eylül Cuma günü, skandallarla dolu filmin çıkış yaptığı gün, sevilen çift New York’un küçük bir kasabasında bir Meksika restoranında sıradan bir randevudayken görüldü. Aşağıdaki fotoğraflarda, tarafından sağlanan TMZHarry lacivert bir eşofman giyiyor, Olivia ise beyaz bir tişört içinde şık ve sade tutuyor.

Harry Styles ve Olivia Wilde Meksika Restoranında Randevu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Harry Styles ve Olivia Wilde, Eylül 2022’de New York’ta bir restoranda randevulaştı. (TMZ)

Oyuncuların işten atılması, kavgalar ve Spitgate’in film için manşetlere çıkmasıyla, süperstar çiftin kendi ilişkilerinin sallantıda olduğu konusunda spekülasyonlar yapması şaşırtıcı değil. Ancak bu son yemek randevusu, bir kaynağın HollywoodLife’a ÖZEL OLARAK, filmi yöneten Olivia’nın ve başrolde oynayan Harry’nin fırtına karşısında “her zamankinden daha güçlü” olduğunu söylediğini doğruluyor gibi görünüyor.

Kaynak, “İlişkilerinde sorun olduğunu öne süren söylentilere rağmen, tüm bu deneyim aslında onları her zamankinden daha güçlü kıldı” dedi. “İkisi de bu filmin tanıtımını yaparken ilişkilerini gündemden uzak tutmak istediler ve bunu yaptıklarını düşünüyorlar. Bu kırılmaz bağı paylaştıkları aşk ve ikisi de birbirlerinin kariyerlerini çok destekliyorlar ve bunun ilişkilerinin önüne geçmesine asla izin vermezler.”

bu Akıllı kitap yönetmen ve “As It Was” hit yapımcısı 2020’de psikolojik gerilim setinde tanışmış ve o zamandan beri romantik bir şekilde birbirlerine bağlanmışlardır. İkinci bir kaynak, Harry’nin filmin Olivia’nın kariyeri için ne kadar önemli olduğunu anladığını ve tanıtım turu sırasında onu desteklemek için hamleler yaptığını söyledi.

Harry Styles ve Olivia Wilde Meksika Restoranında Randevu: Fotoğraflar – Hollywood Life
Harry Styles ve Olivia Wilde güçleniyor. (MEGA)

“Bu tür bir kamu denetimi Harry ve Olivia yüzleşmek gerçekten bir çifti parçalayabilirdi, ama neyse ki bu olmadı,” diye başladı içeriden. “Bir şey varsa, onları daha da yakınlaştırdı çünkü kimse neler yaşadıklarını anlayamaz.”

Venedik Film Festivali’nde daha gösterime girmeden önce, son zamanlarda dramaya yerleştiği için filmle ilgili bazı iyi haberleri duymak çok güzel. Basın turu sırasında Olivia kovulduğunu iddia etti. Shia LaBeouf aktörün reddettiği oyuncu kadrosundan. Olivia ve Floransa arasında da dedikodular vardı. Sorunlara ek olarak, hayranlar Harry’nin rol arkadaşına tükürdüğünü gördüklerini düşündüler Noel çamı Venedik Film Festivali’nde.

Çarşamba günü, Olivia göründü Stephen Colbert ile Geç Gösteri burada yönetmen olarak ikinci sınıf çabasını çevreleyen bazı tartışmalara değindi. “Yapmadı,” dedi Olivia, Harry’nin Chris’e tükürmesi hakkında. “Bence bu, mümkün olan her yerde drama arayan insanlara mükemmel bir örnek. Aslında Harry, Chris’e tükürmedi.” Ayrıca Floransa söylentilerine de ayak parmağını soktu. “Floransa’nın yeteneğine saygı duymaktan başka bir şeyim yok” diye ekledi. “Herhangi bir nedenle ona karşı hiçbir şeyim yok.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/24/harry-styles-olivia-wilde-dinner-date-mexican-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir