Harry Styles ve Olivia Wilde Film Prömiyerinden Önce Venedik’e Geldiler


Harry Stilleri ve kız arkadaşı Olivia Wilde ikisi de İtalya’nın Venedik kentinde, yeni filmi için beklenen tanıtım görünümlerinden önce şık kıyafetler giymiş, Endişelenme Sevgilim.

İkili, yönetmenin filminin Venedik Film Festivali’nde gösterime girmesinden bir gün önce, 4 Eylül’de İtalyan kentindeki havaalanına ayrı ayrı gelirken fotoğraflandı.

Harry bir Gucci kıyafeti giymişti: Siyah ve erik desenli düğmeli hırka üzerine erik blazer, açık mavi kloş kot pantolon ve leopar desenli beyaz spor ayakkabılar. Leopar desenli bir Gucci evrak çantası ve iki uyumlu çanta taşıdı ve markanın bir güneş gözlüğü ve siyah bir yüz maskesi ile görünümünü tamamladı. Olivia, beyaz bir üst üzerine krem ​​rengi bir ceket ve siyah güneş gözlüğü ve köpekbalığı dişi bir kolye ile eşleştirilmiş siyah kovboy çizmelerinin içine tıkıştırılmış krem ​​rengi bir pantolon giydi.

İkilinin tanıtım etkinliklerinde yer alması bekleniyor Endişelenme Sevgilim 5 Eylül’deki Venedik Film Festivali’nde ve eğer birlikte katılırlarsa, Ocak 2021’de Harry’nin arkadaşı ve menajerinde ilişkilerini halka açtıklarından beri bir çift olarak resmi kırmızı halı çıkışlarını işaretleyecekti. Jeffrey Azoffçiftin her ikisinin de Gucci tasarımları giydiği düğünü.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344868/harry-styles-and-olivia-wilde-arrive-in-italy-before-premiere-of-her-film-at-venice-film-festival?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir