Harry Styles, Tatlı PDA ile Olivia Wilde’a Taptığını Kanıtladı


Endişelenme sevgililer, Harry Stilleri ve Olivia Wilde hala güçlü gidiyor.

Ateşli çift 13 Haziran’da Kuzey Londra’da görüldü ve E’de görüldüğü gibi tatlı bir PDA göstermekten geri durmadı! Haberlerin özel fotoğrafları.

Harry ve Olivia, lacivert şort ve açık mavi top şapkası ile birlikte bir kapüşonlunun üzerine 1950’lerden kalma klasik Playdium Skate Club ceketi giyen 28 yaşındaki “Watermelon Sugar” şarkıcısıyla gündelik görünümlerini korudular. 38 yaşındaki aktris, açık gri bir üst, klasik mavi kot pantolon ve havacı tonlarında zahmetsiz görünüyordu.

Bir noktada, Harry ve Olivia, yolları ayrılırken vedalaşırken fotoğraflandı.

Bir hafta önce, bir buçuk yıldan fazla bir süredir çıkan yüksek profilli çift, aynı mahallede el ele bir akşam yürüyüşünde görüldü.

Eski Tek yön üçüncü solo albümünü çıkaran üye Harry’nin Evi Mayıs ayında işine ara vermişti Turda Aşk Bu haftanın ilerleyen saatlerinde Londra’nın Wembley Stadyumu’nu iki gece devralacak bir dizi konser.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334564/harry-styles-proves-he-adores-olivia-wilde-with-sweet-pda?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir