Harry Styles Söylentilere Tepki Verdi, ‘Chris Pine’a Tükürmek Hakkında Şakalar – Hollywood Life


Harry Styles ve Chris Pine


Galeriyi görüntüle

Zor durumdaki filmi çevreleyen karmaşık sorunların ortasında Endişelenme Sevgilim tuhaf bir iddiadır: Harry Stilleri tükürmüş olabilir Noel çamı 5 Eylül Pazartesi günü filmin Venedik Film Festivali galası sırasında. Bir video, Harry’nin bir tiyatroda otururken Chris’in üzerine eğildiği ve Chris’in birkaç dakika boyunca ellerine sersemlemiş göründüğü, buna oldukça benzeyen bir etkileşimi gösteriyor. saniye.

'Endişelenme Sevgilim' oyuncu kadrosu
‘Don’t Worry Darling’in kadrosu 5 Eylül 2022’de İtalya’nın Venedik kentinde vizyona girecek. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Şimdi, bir gösteri sırasındaki yeni yorumlarda, filmin yıldızı komik bir espriyle tepki veriyor gibi görünüyor. Göre Ofisteki Civcivler’s Ria Ciuffo ve Fran Mariano, Harry bu külçeyi dedikodulara cevaben teklif etti – ee, tükür: “Sadece Venedik’e Chris Pine’a tükürmek için geldim, ama korkma, geri döndük!”

Yorum şurada yayınlandı: Ofisteki Civcivler’Instagram’ın 7 Eylül Çarşamba akşamı, “Harry Styles’ın şakaları var”, Harry’nin fotoğrafını alıntıyla birlikte yazdılar. “Harry’nin 10. MSG şovunda Fran’den canlı rapor.” Filmin yönetmeniyle çıkan Harry Olivia Wilde Yaklaşık iki yıldır New York’un efsanevi Madison Square Garden’da 20 Ağustos’ta başlayan ve 21 Eylül Çarşamba gününe kadar devam edecek olan bir ihtisas yapıyor. Görünüşe göre bunu bir sahne anında söyledi.

YouTubers’ın gönderisindeki başka bir slaytta yer alan bir metin değişimi, özlü yorum hakkında daha fazla fikir verdi. Bir ekran görüntüsünde, Ria görünüşe göre yorum hakkında kendisine söylenmesine “Bunu söyledi!” yazarak yanıt veriyor. Fran’in basitçe “evet” yanıtını verdiği “Wowwwww” Ria, Fran’in “Gülüyor. Çok komikti. MSG’ye geri döndük gibiydi.”

Harry’nin mizahi yorumu, oyuncu kadrosu ve ekibi arasındaki sorunların söylentileri arasında geldi. Endişelenme SevgilimOlivia ve filmin yıldızı arasındaki potansiyel bir düşmanlık dahil Floransa Pugh. Chris’e yakın bir kaynak, Harry’nin Chris’e “%100 tükürmediğini” söyledi ve karşılaşmanın “tamamen uydurma bir değiş tokuş olduğunu ve aksi takdirde herhangi bir önerinin basitçe var olmayan bir drama yaratmaya yönelik bariz bir girişim olduğunu” ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/harry-styles-reacts-rumor-jokes-spitting-chris-pine/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir