Harry Styles, Son Tur Sırasında Silah Güvenliği İçin Everytown ile Bağlantılar – Hollywood Life


Harry Styles'ın Performansı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock

Harry Stilleri Teksas, Uvalde’deki trajik çekimin ardından yapacak güçlü bir açıklama yaptı. 27 Mayıs’ta “Matilda” şarkıcısı, 2022 Kuzey Amerika Turu sırasında Everytown For Gun Safety ile ortak olduğunu duyurmak için Instagram hesabına gitti.

“Hepinizle birlikte, Amerika’da en son Uvalde, Teksas’taki Robb İlköğretim Okulu’nda doruğa ulaşan son toplu katliamlar dizisi beni kesinlikle harap etti,” diye kasvetli bir not yazdı. “Kuzey Amerika turumuzda, silahlı şiddeti sona erdirmek için çalışan, çabalarını desteklemek için bağışta bulunan ve önerilen eylem öğelerini paylaşan Everytown ile ortaklık yapacağız” diye ekledi.

Ayrıca bir sonraki anlık görüntüye “Ateşli silahlar Amerikalı çocuklar ve gençler için 1 numaralı ölüm nedenidir” diyen bir istatistik ekledi. “Silah şiddetine son verin” yazısı daha sonra okundu ve gönderiyi güçlü bir tonda bitirdi.

Everytown For Gun Safety, kendisini “Amerika’daki en büyük silahlı şiddeti önleme örgütü” olarak tanımlıyor. resmi internet sitesi. Harry, Love On Tour adlı turundan elde ettiği geliri hayır kurumuna bağışlamayı planlıyor. İnsanlar.

Harry Styles'ın Performansı
Harry Styles Gösterisi (Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

Harry, Teksas’taki yıkıcı silahlı saldırının ardından tavır alıp sesini kullanmaya karar veren tek ünlü değil. Matthew McConaugheyMemleketi Uvalde olan , şehri ziyaret ederek ve mağdurlara saygılarını sunarak desteğini gösterdi.

Matthew ziyareti sırasında herhangi bir açıklama yapmamayı tercih etse de, resmi Instagram hesabına uzun bir harekete geçirici mesaj göndermek için sosyal medyasını kullandı. Tutkulu mesajında, herhangi bir özel silah kontrol önleminden açıkça bahsetmeden Amerika’da bir reformun çok önemli olduğunu ilan etti. Benzer şekilde, diğer sevilen yüksek profilli figürler, örneğin Taylor Swift, Britney Spears, selena Gomez, Chris Evansve daha fazlası platformlarını başsağlığı ve hayal kırıklıklarını ifade etmek için kullandı.

Teksas, Uvalde’deki korkunç ölümlü olay, 24 Mayıs’ta 18 yaşında bir genç kızken meydana geldi. Salvador Ramos Robb İlköğretim Okulu’nda 19 öğrenciyi ve iki öğretmeni vurarak öldürdü. Tetikçinin kendisinin de katliamdan sonra kolluk kuvvetleri tarafından öldürüldüğü bildirildi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/29/harry-styles-everytown-gun-safety-tour/

Yorum yapın

SMM Panel