Harry Styles Liseli Kız Arkadaşıyla Yeniden Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Harry Styles Liseli Kız Arkadaşıyla Yeniden Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mega

harry stilleri Ayrılmasından sadece iki ay sonra, 25 Ocak Çarşamba günü Londra’da eski bir sevgilisi olduğu söylentisiyle fark edildiğinde hayranlarını heyecanlandırdı. olivia wilde. 28 yaşındaki “Karpuz Şekeri” şarkıcısı, lise arkadaşıyla kahve randevusunun tadını çıkardı Ellis Calcutt2013’te çıktığı bildirildi, ayrıldıktan kısa bir süre sonra Taylor Swift. Harry ve Ellis, bir fincan joe alıp ardından birlikte uzun bir yürüyüşe çıktıklarında randevuya yetişiyor gibiydiler.

Harry Styles Liseli Kız Arkadaşıyla Yeniden Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Harry Styles ve lise arkadaşı Ellis Calcutt, Ocak 2023’te Londra’da. (Mega)

Eski Tek yön üye, gündelik gezi sırasında siyah bir North Face ceketi, bir atkı ve koyu renkli pantolon giydi. Kalça görünümünü ayarlamak için bir çift güneş gözlüğü ve taze beyaz spor ayakkabı salladı. Ellis siyah bir palto, boğazlı kazak ve parlak yeşil bir bere ile de sıcak tuttu. Görünüşünden Ellis’in başka bir adamla uzun süreli bir ilişkisi olduğu anlaşıldığından, görüşmenin doğası gereği romantik olup olmadığı belli değil. instagram.

2013’te Harry ve Ellis, İngiltere’nin Glasgow kentinde bir film randevusu için fotoğraflandıklarında One Direction hayranlarını salladı. O sırada Ellis, sadece lise arkadaşları oldukları konusunda ısrar ederek herhangi bir romantizmi reddetti. “Geçen yıldan beri birbirimizi görmediğimiz için Harry ve ben birlikte kahve içmeye gittik!” o sırada internette yazdı, başına Günlük posta. “Biz sadece iyi arkadaşız ve liseden beri öyleyiz. Phil adında sevimli bir erkek arkadaşım var, bu yüzden benim ve Harry’nin birbirimizle çıktığımız hakkında dedikodu yaymayı bırakabilirsin çünkü biz kesinlikle değiliz!

Harry Styles Liseli Kız Arkadaşıyla Yeniden Bir Araya Geldi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Harry Styles ve Ellis Calcutt kahve aldıktan sonra birlikte yürüdüler. (Mega)

Gezi, Harry’nin sarılırken görülmesinden birkaç gün sonra gelir. Sofia Krunic Londra’da, bu da şarkıcının Olivia ile drama dolu aşkının ardından nihayet yoluna devam ettiği yönündeki spekülasyonları ateşledi. Bir kaynak ÖZEL olarak söylemişti HollywoodYaşamı Harry’nin aynı zamanda yönetmeni ve yardımcı yıldızı olan aktrisi bırakmaya tam olarak hazır olmadığını merak etme sevgilim. İçeriden biri, “Harry ayrıldıklarını söylemeyecek – sadece ara verdiklerini ve ilişkilerini duraklattıklarını” söyledi. “Kimse turdan sonra ilişkilerine devam edeceklerini düşünmüyor ama Harry geleceğin ne getireceğini bilmediğini söylüyor.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/harry-styles-reunites-high-school-girlfriend-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir