Harry Styles Konser Sırasında Kazayla Sahnede Tulumunu Yırtıyor – Hollywood Life


Harry Styles Konser Sırasında Kazayla Sahnede Tulumunu Yırtıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Ouzounova / SplashNews.com

harry stilleri28, son zamanlarda yaptığı bir gösteri sırasında biraz gardırop arızası yaşadı. Turda Aşk. Şarkıcı, Brezilya’da dev bir kalabalığa performans sergilerken dans etmeye ve bacaklarını tekmelemeye başladığında, parlak mor ve siyah çizgili tulumunun pek uygun olmayan bir bölgesinde yırtık oluşmasına neden oldu. bir instagram Bir katılımcı tarafından yayınlanan videoda, bir eliyle üst bacaklarının arasını, görünüşe göre yırtığın olduğu yeri kapatmak için kullanırken gülümseyerek ve el sallayarak kalabalığı selamlarken görülebiliyor.

Göz alıcı komik video internette dolaşmaya başlayınca hayranlar düşünceleriyle yanıt vermeye başladı. “Aman Tanrım,” diye yazdı bir hayran inanamayarak. Bir başkası “Yalnızca Brezilya’da,” diye paylaştı. Bir üçüncüsü gülen emojilerle birlikte “Olması kaçınılmazdı,” diye yazdı. Dördüncüsü, “Bu çok utanç verici,” dedi.

Harry şovları sırasında çok neşeli ve enerjik biri olarak bilindiğinden, son yırtık çok şaşırtıcı olmayabilir ama kesinlikle unutulmaz bir ana yol açtı. Başka bir video yetenekli yıldızın gösterinin geri kalanında yarığı örtmek için beline bağlı bir eşcinsel gurur bayrağı tuttuğunu gösterdi. Harry’nin arızayı doğrudan sahnede ele alıp almadığı belli değil, ancak hayranları ona tezahürat edip şarkı söylerken en ufak bir şey umursamıyor gibiydi.

harry stilleri
Harry Styles, bir önceki şovda farklı bir tulum giymişti. (Ouzounova / SplashNews.com)

Harry’nin en son manşet olma anı, ikinci sınıf albümünün üçüncü yıl dönümünü kutladığı gün geldi. İnce Çizgi. Görünüşe göre, özel günün şerefine en son gösterisinde akustik gitar çalarken çıkışın başlık şarkısını söyledi. Kendi adını taşıyan ilk albümü 2017’de ve üçüncü albümü, Harry’nin Evibu yılın başlarında yayınlandı.

Harry şovları ve müziğiyle dikkat çekmediğinde, bunu flört hayatı için yapıyor. Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz günlerde aktrisle yollarını ayırdı. olivia wilde, 38, neredeyse iki yıldır ilişki içinde olduğu. Çiftin kapalı gişe turuna devam etmek için denizaşırı ülkelere gittiği için “ara vermeye” karar verdiği bildirildi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/harry-styles-rips-jumpsuit-stage-concert-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir