Harry Styles, James Corden’ın Son Şovu Hakkında One Direction Buluşmasından Bahsediyor – Hollywood Life


harry stilleri arkadaşını desteklemek için ortaya çıktı James Korden talk show sunucusunun son bölümünde Geç Geç Gösteri 27 Nisan’da şovda yanında yer aldı. Will Ferrellve üçlü, James’in ünlü “Spill Your Guts or Fill Your Guts” oyununu oynadı. Oyun, oyuncuların sert bir soruyu yanıtlamasını VEYA istenmeyen bir yiyecek maddesini yemesini gerektirir. Harry’ye, “Evet ya da hayır, olacak mı?” diye soruldu. Tek yön buluşma?”

harry stilleri james corden
James Corden’ın son şovunda Harry Styles. (CBS)

Tabii ki, bu yıllardır hayranların kafasında bir soruydu ve Harry bu olasılığı kapatmadı. “Sanırım buna asla asla demem,” diye itiraf etti Harry. “Bence hepimizin yapmak istediğimiz şeyin bu olduğunu hissettiğimiz bir zaman olsaydı, neden istemeyeceğimizi anlamıyorum.” Soruyu cevapladığı için somon smoothie tüketmesine gerek kalmadı.

tek yön
One Direction birlikte performans sergiliyor. (Paul Miller/EPA/Shutterstock)

Harry bu oyuna yabancı değil ve daha önce talk show’da konuk sunucu olarak James’in yerini doldururken oynadı. Bölüm sırasında, Harry’nin eski kız arkadaşı, Kendall Jenner, konuk oldu ve ikisi hala dostane ilişkiler içinde olduklarını kanıtladı. Bir noktada Kendall, Harry’ye albümündeki hangi şarkıların onun hakkında olduğunu sordu ve soruyu yanıtlamak yerine morina spermi yemeyi seçti. İkisi ilk olarak 2013’te birbirine bağlandı ve 2016’da birkaç aylığına çıktılar. İlişkileri sona erdiğinden beri arkadaş kaldılar.

Harry şu anda 2021’de başlayan ve son iki yılda onu dünyanın dört bir yanına götüren devasa dünya turunun ortasında. Nisan ayını boş geçirdikten sonra, Harry Mayıs ortasında başka bir dizi tarih için Avrupa’daki sahnelere geri dönecek ve tur nihayet Temmuz’da sona erecek. One Direction üyelerinin tümü şu anda solo müzik kariyerleri üzerinde çalışıyor, ancak hayranlar hala yakın gelecekte bir yeniden bir araya gelme umudunu koruyor. Grup 2015’te ara verdi ve o zamandan beri birlikte performans sergilemediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/harry-styles-one-direction-reunion-james-corden-final-show-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir