Harry Styles Gizli Bir Eşcinsel Adamı Oynuyor – Hollywood Life


Harry Stilleri28 yaşında, yolda bir film daha var! Kuir romantizm dramasının tam fragmanı benim polisim 7 Eylül’de piyasaya sürüldü ve İngiliz süperstarı Tom Burgess adında gizli bir eşcinsel polisi oynuyor. Tom, Marion adında bir okul öğretmeniyle evlidir (oyuncu Taç yıldız Emma Corrin), ama aynı zamanda Patrick (oyuncu tarafından canlandırılan) adlı bir sanat küratörüyle de gizli bir ilişkisi var. David Dawson).

Harry’nin karakteri, Patrick ile olan gizli aşk ilişkisine başlarken fragmanda “Bu aşk her şeyi tüketiyor” diyor. “Bu kadar aşık olmanın nasıl bir his olduğunu bilmeyen insanlara acıyorum. Benimle gel. Sadece sen ve ben,” diye ekliyor Tom.

benim polisim
Polisim (Fotoğraf: Everett Koleksiyonu)

Ama Marion olayı öğrenir ve kocasıyla yüzleşir. “Evliliğimizi mahvetmeye çalışıyor” diyor. Tom kendini bu dramatik aşk üçgeninin merkezinde bulur ve gerçekten Marion veya Patrick ile birlikte olmak isteyip istemediğine dair hiçbir fikri yoktur. Fragman, Tom ve her iki ortağı arasındaki sayısız romantik sahneyi gösteriyor.

benim polisim Michael Grandage tarafından yönetilen ve 1950’lerde Brighton, İngiltere’de geçiyor. Film, aynı adlı 2012 aşk romanından uyarlanmıştır. Bethan Roberts. linus hamamböceği, Gina McKeeve Rupert Everett 1990’lara kadar yanıp sönen filmde sırasıyla Tom, Marion ve Patrick’in eski versiyonlarını oynayın.

Bu, Harry’nin 2022’deki ikinci filmi olacak. Aynı zamanda merakla beklenen filmde de rol alıyor. Endişelenme Sevgilim (23 Eylül’de çıktı) ile Floransa Pugh ve şimdi kız arkadaşı Olivia Wilde, filmin yönetmenliğini de yapıyor. Harry’nin filmdeki çalışmalarından önceden birkaç oyunculuk kredisi var. Dunkirk ve sonsuzlar. benim polisim 4 Kasım’da Amazon Prime Video’da yayınlanmadan önce 21 Ekim’de sinemalarda olacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/my-policeman-trailer-harry-styles-gay-romance-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir