Harry Styles, Emily Ratajkowski’yi 8 Yıl Önce Aşık Olduğu Ünlü Olarak Adlandırdı – Hollywood Life


harry stilleri


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: mage Press Agency/NurPhoto/Shutterstock / Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

harry stilleri29, bir şeyi vardı Emily Ratajkowski, 31, Tokyo’da sevişmeden yıllar önce. Harry ve Emily’nin yakın zamanda manşetlere çıkan PDA’sının ardından, bir video 2014’te “Karpuz Şekeri” şarkıcısının bir röportajda Emily’nin ünlü aşkı olduğunu açıkladığı yerde yeniden ortaya çıktı. Harry ve diğer üyeler Tek yön bir muhabir tarafından aşık oldukları ünlülerin kimler olduğu soruldu ve Harry, “Emily Ratajkowski Kayıp Kız” Zavallı Harry o sırada Emily’nin adını yanlış telaffuz etmiş!

Çılgınca olaylarda, o röportajdan 8 yıl sonra Harry ve Emily şimdi aşk dedikodularını ateşledi! Grammy Ödülü sahibi ve model kilitli dudaklar görmek Tokyo’da bir otoparkta, Harry’nin onun için iki şovu vardı. Harry Styles: Turda Aşk 24 ve 25 Mart’ta. Harry ve Emily, internette hemen viral olan videoya kaydedilen buharlı sevişme seansları sırasında seyircileri görmezden geldi. Söylemesi güvenli, herkes bu Harry-Emily romantizmi hakkında şok oldu.

harry stilleri
Harry Stilleri; Emily Ratajkowski (Fotoğraf: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock / Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock)

Emily, Eylül 2022’de kocasından ayrılmasının ardından flört sahnesini araştırıyor. Sebastian Bear-McClardkiminle oğlunu paylaştığı Sylvester Apollo Ayı2. Son aylarda, şu kişilerle çıktığı randevularda görüntülendi: pete davidson, DJ Orazio Rispove komedyen erik andre. Ancak tüm bu kısa ilişkiler görünüşte boşa çıktı ve şimdi görünen o ki Emily, aşk hayatı da önemli bir konu haline gelen Harry ile yoluna devam etti.

Harry’nin bir ilişkisi vardı. olivia wilde39, Aralık 2022’de yollarını ayırana kadar 19 ay boyunca. Harry ünlü aktrisle filmlerinin setinde çıkmaya başladı. merak etme sevgilimOlivia nişanlısından ayrıldıktan kısa bir süre sonra Jason Sudeikis47, çocuklarının babası Otis8 ve Papatya6. Harry ve Olivia’nın ilişkisi tatil zamanlarında bitmiş gibi görünse de, HollywoodLife Harry’nin o sırada ilişkinin tamamen bittiğini düşünmediğini öğrendi.

ÖZEL bir kaynak bize “Harry ayrıldıklarını söylemeyecek – sadece ara verdiklerini ve ilişkilerini duraklattıklarını” söyledi. “Kimse turdan sonra ilişkilerine devam edeceklerini düşünmüyor, ancak Harry geleceğin ne getireceğini bilmediğini söylüyor” diye eklediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/harry-styles-emily-ratajkowski-crush-8-years-before-kiss-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir