Harry Styles Chris Pine’a Tükürdü mü? Viral Videoyu İzle – Hollywood Life


Harry Styles Chris Pine


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Şimdi, bu kimsenin geldiğini görmediği bir şey. bu Endişelenme Sevgilim Filmin 5 Eylül’deki Venedik Film Festivali galası için oyuncular bir araya geldi ve gösterimden bir video viral oldu – ancak düşündüğünüz nedenden dolayı değil. Twitter, düşündükleri için belirli bir videoyu incelemeye başladı Harry Stilleri tükürmüş olabilir Noel çamı. Evet, sadece bunu okudun.

Video, Harry’nin yemekhanede Chris’in yanına oturmak için geldiğini gösteriyor. Endişelenme Sevgilim tarama. Harry otururken, Chris kucağına bakar ve alkışlamayı bırakır. Koltuğunda arkasına yaslanıyor ve yüzünde şaşkın bir ifade var. Videonun açısı ve net olmayan kalitesi, Twitter evreninin Harry’nin rol arkadaşına tükürmüş olabileceği ihtimali karşısında çıldırmasına ve Chris’in alkışlamayı bırakmasına neden oldu.

Harry ve Chris, videonun sayısız kullanıcı tarafından izlenmesi ve incelenmesiyle hızla Twitter’da trend olmaya başladı. Bir Twitter kullanıcısı, “Harry Styles’ın Chris Pine’a zapruder filmiymiş gibi tükürmesini izlemekten başka çarem yok lütfen yardım edin” diye yazdı. Başka bir kişi tükürme iddialarının saçma olduğunu düşündü. Kullanıcı, “Bütün insanların HARRY STYLES’ın birine BESLENMEYECEĞİNİ düşünüyorsanız… kimden bahsettiğinizi açıkça bilmiyorsunuz,” diye yazdı.

Neyse ki, bu durumun birden fazla açısı var. Chris ve Harry’nin koltuklarının üstünden başka bir video, Twitter’da yaygın olan iddiayı desteklemiyor. Chris hala şok içinde kucağına bakarken, Harry’nin yüzünün bu görüntüsü herhangi bir tükürme eylemi göstermiyor. Harry ve Chris, Harry yerine oturduktan sonra birbirleriyle konuşuyorlar. Aksi sıkıcı bir İşçi Bayramı hafta sonunda, bu viral an tamamen duman ve “tükürük” ateşi değil.

Yaklaşık 2 yıldır birlikte olmalarına rağmen, Harry ve yönetmen Olivia Wilde gösterim sırasında yan yana oturmadı. Chris aralarına oturdu. Harry ve Olivia da kırmızı halıda birlikte fotoğraf çektirmek için poz vermediler – sadece ikisi – ve basın toplantısının karşı uçlarında oturdular.

Olivia ve arasındaki dedikodu dramından sonra Endişelenme Darling’s lider bayan Floransa Pugh, Florence sadece kırmızı halı galasına ve filmin gösterimine katılabildi. Basın toplantısına katılmadı çünkü şu anda filmi çekmekte olduğu Budapeşte’den geliyordu. Kumdan tepe devamı. Endişelenme Sevgilim 23 Eylül’de sinemalarda olacak.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/06/harry-styles-spit-chris-pine-video-dont-worry-darling-premiere/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir