Harry Potter’ın Bonnie Wright’ı İlk Bebeğine Hamile


Anne olacaksın, Ginny!

Bonnie Wright kendisine ve kocasına hamile Andrew Lococoilk çocuğu. Ginny Weasley rolüyle tanınan aktris, Harry Potter filmleri, haberini duyurdu instagram bebeğinin yumruğunu sergilediği bir fotoğrafının yanında. Fotoğraf için, eşiyle pitoresk bir dağ manzarasının önünde görünürken kolsuz bir elbise giymişti.

“Bir bebegimiz var!” Bonnie, 28 Nisan tarihli gönderisinde yazdı. “Bu güzel ülkeyi onlarla paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Hamilelik, yeni bir hayata yer açmak için dönüşmek ne kadar vahşi ve alçakgönüllü bir yolculuk.”

32 yaşındaki devam etti, “Andrew ve ben bu yıl bebeğimizle tanışmak ve ebeveyn olmak için sabırsızlanıyoruz. Karnımdaki küçük gökkuşağı küresinde merhaba demeye geliyorlar gibi geliyor.”

Mart 2022’de Andrew ile evlenen Bonnie, çok sayıda tebrik yorumu aldı. Scarlett Byrne HefnerPansy Parkinson’u oynayan Harry Potter filmler ve James Phelps, Ginny’nin erkek kardeşi Fred Weasley’i oynayan. “Tebrikler” yazdıktan sonra hayranlar çok sevindi ve biri “Bir yeğenin var” şeklinde yanıt verdi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372850/lessigreaterharry-potterlessigreater-s-bonnie-wright-is-pregnant-expecting-first-baby-with-husband-andrew-lococo?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir