‘Harry Potter’ Yıldızı İlk Çocuğunu Bekliyor – Hollywood Life


'Harry Potter' Yıldızı İlk Çocuğunu Bekliyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Yeni nesil büyücüler ve cadılar! Harry Potter yıldız Bonnie Wright ilk çocuğuna hamile olduğunu açıkladı! Sekiz bölümlük seride Ginny Weasley’i canlandıran aktris, onu çok beğendi. instagram 28 Nisan Perşembe günü hayranlarını heyecan verici haberlerle tanıştırmak için. “Bir bebegimiz var!” Kocasının tatlı enstantanelerini altyazıya yazdı, andrew Lokokoellerini Bonnie’nin güzel bebek yumruğuna koyarak.

Bonnie, “Bu güzel ülkeyi onlarla paylaşacağım için çok heyecanlıyım,” diye devam etti. “Hamilelik ne kadar vahşi ve alçakgönüllü bir yolculuk, yeni bir hayata yer açmak için dönüşüyor. Andrew ve ben bu yıl bebeğimizle tanışmak ve ebeveyn olmak için sabırsızlanıyoruz.”

Bonnie’nin erkek kardeşi Harry Potter filmler, James PhelpsFred Weasley’i canlandıran , “Tebrikler 🎊 🥳” yazarak sevgisini ve desteğini göndermekte gecikmedi. Ayrıca bir not aldı Scarlett HefnerSlytherin öğrencisi Pansy Parkinson’u canlandıran aktris, “İkinizi de tebrik ederim! Çok heyecanlı!”

Büyük bebek haberi, Bonnie ve Andrew’un evlenmesinden neredeyse bir yıl sonra gelir! Aktris, “Dün hayatımın en güzel günüydü 💙” açıklamasını yaptı. instagram çiftin Mart 2022’deki alyanslarının videosu. “Kocam sayesinde!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/bonnie-wright-pregnant-baby-first-child/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir