Harry Potter Dan, Emma ve Daha Fazlasından Robbie Coltrane’e Övgüler Verdi – Hollywood Life


Harry Potter Dan, Emma ve Daha Fazlasından Robbie Coltrane'e Övgüler Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett

“Sensiz Hogwarts olmaz Hagrid.” Hikaye bunun için gidiyor Harry Potter yaratıcı JK RowlingGamekeeper ve Keeper of Keys and Grounds of Hogwarts’ı canlandırmaya bundan daha uygun kimse yoktu. Robbie Coltrane ve başından beri Hagrid’i oynamak için onun en iyi seçimi olduğunu. Geri kalanının tarih olduğunu söylüyorlar, kıdemli İskoç doğumlu aktör, ikonik franchise’daki 8 filmin tümünde Harry Potter’ın arkadaşını oynayacak. Ne yazık ki, Robbie tarafından teyit edildiği gibi, 14 Ekim 2022’de vefat etti. hollywood Muhabiri, açıklanmayan bir hastalıkla uzun bir savaştan sonra.

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlar onu en iyi ikonik rolüyle hatırlayacak ve bu, Robbie’nin Harry Potter 20. yıl dönümü özelinde en çok gurur duyduğunu itiraf ettiği bir şeydi. “Bu filmlerin mirası, benim çocuklarımın neslinin onları çocuklarına göstermesidir” dedi gözlerinde yaşlarla. “Yani, onları 50 yıl sonra kolayca izliyor olabilirsiniz. Ben burada olmayacağım, ne yazık ki… Ama Hagrid olacak.” Özelde, filmlerin kadrosuna ne kadar yaklaştığı açıktı. Özellikle ile özel bir an paylaştı Emma WatsonEkranda büyümesine yansıyan Hermione’yi oynayan. Ayrıca sevgili aktörün, diğer tüm çocuk oyunculardan daha fazla ‘yaramazlık’ yaratmaya hazır olduğundan yakındı. Rupert Grint o olduğunu çınlayan “böyle bir çocuk.”

Ölümünün haberinden sonra, Robbie’s Potter’daki rol arkadaşlarının çoğu, çok sevdikleri arkadaşlarına saygılarını sunmakta gecikmediler, tıpkı diğer Potter ikonlarının yakın zamanda vefat ettiği zamanlarda yaptığı gibi.

Daniel Radcliffe

Harry Potter Dan, Emma ve Daha Fazlasından Robbie Coltrane'e Övgüler Verdi – Hollywood Life
Everett

Harry Potter hikayesinde Hagrid, Privet Drive’daki genç çocuğa onun bir büyücü olduğunu söyleyen ilk kişidir. Belki o zaman Robbie’yi onurlandıran ilk yıldızlardan birinin Yaşayan Oğlan’ın arkasındaki adam olması mantıklıdır. Daniel Radcliffe. “Robbie, tanıştığım en komik insanlardan biriydi ve sette çocuklar olarak bizi sürekli güldürürdü,” dedi. Çeşitlilik. “Hagrid’in kulübesinde saatlerce sağanak yağmurdan saklandığımız ve morali yüksek tutmak için hikayeler anlattığı ve şakalar yaptığı ‘Azkaban Tutsağı’nda moralimizi yüksek tuttuğunu özellikle hatırlıyorum. Onunla tanıştığım ve onunla çalıştığım için inanılmaz şanslı hissediyorum ve vefat ettiği için çok üzgünüm. İnanılmaz bir aktör ve sevimli bir adamdı.”

Emma Watson

Harry Potter Dan, Emma ve Daha Fazlasından Robbie Coltrane'e Övgüler Verdi – Hollywood Life
Everett Koleksiyonu

Emma, ​​onun için yaptığı haraçta, “Robbie, şimdiye kadar sahip olduğum en eğlenceli amca gibiydi,” diye yazdı. Instagram Hikayeleri, “ama hepsinden önemlisi, bir çocuk ve bir yetişkin olarak bana karşı çok şefkatli ve şefkatliydi. Yeteneği o kadar büyüktü ki, bir devi oynaması mantıklıydı, dehasıyla her yeri doldurabilirdi. Robbie, bir film setinde bana karşı olduğun kadar nazik olursam, söz veriyorum bunu senin adın ve hatıran için yapacağım. Sana ne kadar taptığımı ve hayran olduğumu bil. Tatlılığını, lakaplarını, sıcaklığını, gülüşlerini ve sarılmalarını gerçekten özleyeceğim. Bizi bir aile yaptın. Hayır, sen bizim için öyleydin. Daha iyi bir Hagrid yoktu. Hermione olmayı bir zevk haline getirdin.”

Tom Felton

Harry Potter Dan, Emma ve Daha Fazlasından Robbie Coltrane'e Övgüler Verdi – Hollywood Life
Everett Koleksiyonu

Harry Potter Draco Malfoy’un Karanlık Sanatlar seven düşmanı rolünü oynamış olabilir, ama Tom Felton Robbie’ye göndermek için sevgi ve ışıktan başka bir şeyi yoktu. Instagram takdir. Tom, “Harry Potter’ı çekerken en güzel anılarımdan biri, yasak ormandaki ilk filmde bir gece çekimiydi,” diye yazdı. “12 yaşındaydım. Robbie çevresindeki herkese önem verir ve bakardı. Zahmetsizce. Ve onları güldürdü. Zahmetsizce. Ekranda dost canlısı bir devdi ama gerçek hayatta daha da fazla. Seni seviyorum dostum – her şey için teşekkürler”

JK Rowling

Harry Potter kitaplarının yazarı onu aldı heyecan Haberi duyduktan kısa bir süre sonra, en sevilen karakterlerinden birini beyaz perdede hayata geçiren adama haraç ödemek için. Share, orada en iyi şekilde giyinmiş, zarif bir ilişkide birlikte oldukları samimi, daha önce hiç görülmemiş bir fotoğrafını paylaştı. Altyazıda, “Bir daha Robbie gibi uzaktan yakından kimseyi tanımayacağım” diye yazdı. “İnanılmaz bir yetenekti, tam bir başarıydı ve onu tanıdığım, onunla çalıştığım ve onunla güldüğüm için çok şanslıydım. Başta çocukları olmak üzere ailesine sevgilerimi ve en derin taziyelerimi iletiyorum.”

Matthew Lewis

Gryffindor arkadaşı Neville Longbottom’ı oynayan Matthew Lewis, özellikle ilk iki filmde Robbie’nin yanında çok zaman geçirdi. Oyuncu, ‘dev’ arkadaşıyla birlikte geçirdiği anlara dönüp baktı. heyecan, “Bana Uzay Çocuğu dedi. Son sınırın sevgisini paylaştık. Hiç umursamadı ve bu seni her zaman gülümsetti. Birden fazla yönden bir dev. zamanlarımız oldu.”

bonnie wright

Harry Potter Dan, Emma ve Daha Fazlasından Robbie Coltrane'e Övgüler Verdi – Hollywood Life
Everett

Bonnie Wright, Harry Potter filmlerinde Ginny Weasley rolüne ilk adım attığında sadece 9 yaşındaydı. Bonnie’nin Robbie ile çalışma şansını elde etmesi için karakterinin Sırlar Odası’ndaki Hogwarts’a kaydolması gerekecekti, ancak bu deneyim hayatında belirgin bir iz bıraktı. ona yaptığı saygı duruşunda Instagram, yıldız onun acısını paylaştı, aynı zamanda filmlerde genç yıldızlara bakacak kibar adama da teşekkür etti. “Robbie Coltrane’in ölümüyle kalbi kırıldı” diye yazdı. “Hagrid benim favori karakterimdi! Robbie, Hagrid’in sıcaklığını, ev duygusunu ve öğrencilerine ve büyülü yaratıklara karşı koşulsuz sevgisini çok parlak bir şekilde canlandırdı. Robbie, küçükken bana ve oyuncu arkadaşlarıma bir film setindeki eşit profesyoneller gibi davrandı. Güven ve birliktelik duygusu aşılayan bir tutum türü. Tüm kahkahalar için teşekkürler. Seni özledim Robbie. Ailenize sevgi gönderiyorsunuz. Huzur içinde yatsın”

Oliver ve James Phelps

1. filmdeki 1. günden itibaren, James Phelps şakacı Weasley ikizlerinin yarısını oynadı. Fred olarak James, özellikle ilk iki filmde Robbie ile çok zaman geçirmeyi başardı. Onun anısına yaptığı saygı duruşunda heyecan sayfa, sadece oyuncuya olan sevgisini paylaşmakla kalmayıp, ilk Harry Potter filmini çekmeye başladıkları gün ona verdiği bilgece tavsiyeyi hatırlamak için. James, “Güneşin altındaki tüm konular hakkında rastgele sohbetleri özleyeceğim” diye yazdı. “Ve 2000 yılının Eylül ayında asla unutmayacağım, Robbie Coltrane ilk günümde bir film setinde çok gergin 14 yaşındaki bir bana geldi ve “Eğlenin, harika olacaksınız” dedi. Bunun için teşekkür ederim.”

Kısa bir süre sonra, George Weasley’i canlandıran James’in kardeşi Oliver, arkadaşının ve akıl hocasının huzur içinde yatmasını umarak Robbie’ye saygı duruşunda bulundu.

David Thewlis

Harry Potter Dan, Emma ve Daha Fazlasından Robbie Coltrane'e Övgüler Verdi – Hollywood Life
HARRY POTTER VE AZKABAN Tutsağı, David Thewlis, 2004 (Everett)

David Thewlis Harry Potter filmlerinde Remus Lupin’i canlandıran, film setine getirdiği tüm neşe için arkadaşını hatırladı. Onun üstünde Instagram, yoldaşı Order of the Phoenix üyesine sevgi dolu bir haraç gönderdi. “Setteki en zengin, en güçlü ve en yaramaz kahkahaların hepsi büyük Robbie’nin suçuydu. Sonsuza dek seviliyorsun sevgili adam ve çok özleneceksin.”

Warwick Davis

Büyücülük dünyasının çok farklı taraflarını oynuyorlardı: Robbie’nin Hagrid’i yarı devdi ve hayattan daha büyüktü. Warwick Davis Ravenclaw lideri Profesör Flitwick yarı goblindi. Ama herkes gibi, Warwick de Robbie’nin ölüm haberini duyunca yıkıldı ve ona saygılarını sundu. heyecan sayfa. “o arkadaşı öğrenince üzüldüm Harry Potter Oyuncu Robbie Coltrane bugün öldü. Her zaman neşeliydi, yürüdüğü her sete sıcaklık, ışık ve kahkaha getirdi. RIP Robbie, komedinin Sevgili Devi.”

Stephen Fry

İngiliz aktör hiçbir zaman Harry Potter filmlerinde yer almamış olsa da, Stephen Fry Robbie ile birlikte Hagrid’i “oynadığını” söyleyebilen birkaç kişiden biri. Stephen, Harry Potter sesli kitaplarının İngiltere baskılarını ve ayrıca Harry Potter video oyunlarının üç taksitini anlattı. Robbie’nin ölümünün açıklanmasından kısa bir süre sonra Stephen, heyecan dizide rol alan arkadaşını kutlamak için Alfesco.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/harry-potter-stars-mourn-robbie-coltrane-4869603/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir