Harry Collet kimdir? ‘Ejderha Evi’ndeki Yeni Jace Hakkında – Hollywood Life


Harry Collett


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: HBO

  • Harry, Jacaerys Velaryon’u oynuyor. Ejderha Evi.
  • İlk kez HBO dizisinin 8. bölümünde yer aldı.
  • Harry daha önce birlikte rol aldı Robert Downey jr.

Harry Collett biridir Ejderhanın Evi en yeni yıldızlar ve o burada kalacak. 18 yaşındaki oyuncu, HBO’nun mega hit filminde Jace Velaryon’u canlandırıyor. bu Ejderha Evi Çocuklar, Harry dahil, gösteri devam ederken çok önemli olacak.

Peki, Harry Collett kimdir? Çok küçük yaşlardan beri oyunculuk yapıyor. Jace Velaryon’un rolü onu süperstarlığa fırlatacak. HollywoodYaşam Harry hakkında bilmeniz gereken her şeyi topladı.

Harry Collett
Harry Collett, Jace Velaryon rolünde. (HBO)

1. Harry, daha büyük Jace’i oynuyor Ejderha Evi.

İlk sezon boyunca birkaç zaman atlaması oldu. Ejderha Evive birçok karakter birden fazla oyuncu tarafından canlandırıldı. Harry Collett Rhaenyra Targaryen’in en büyük oğlu Prens Jahaerys “Jace” Velaryon’un genç versiyonunu ilk olarak 8. bölümde oynamaya başladı. Rol daha önce çocuk oyuncu tarafından oynanmıştı. Leo Hart.

Gösteri devam ederken Harry Jace’i oynamaya devam edecek. Sonraki sezonlar, Targaryen’in art arda iç savaşı olan acımasız Ejderhaların Dansı’nı keşfedecek. Jace, Prens Aegon Targaryen ve Alicent Hightower’ın meydan okuyacağı Demir Taht için annesinin verdiği mücadelede çok önemli bir rol oynayacak.

2. Harry rol aldı Doolittle RDJ ile.

Oyuncu kadrosuna alınmadan önce Ejderha EviHarry 2020 filminde rol aldı Doolittle. Yanında Tommy Stubbins oynadı Robert Downey jr., selena Gomez, ve dahası. “Ben ve Robert çok iyi anlaştık ve bana çok şey öğretti. Sette her zaman iyi ve mutlu olmamı sağladı. O benim için bir akıl hocasıydı ve onsuz bugün olduğum kişi olacağımı sanmıyorum,” dedi Harry Rakish Gent.

3. Harry sahne prodüksiyonlarına başladı.

Harry’nin kariyeri West End’de başladı. İlk West End görünümünü 2010 yapımı filminde yaptı. Müzikal Billy Elliot. Ayrıca sahne yapımlarında da yer aldı. elf ve Matilda Müzikal. İlk filmini 2016 filminde genç Raymond Briggs’in sesi olarak yaptı. Ethel ve Ernest. TV dizisinde tekrar eden bir rolü vardı kaza.

Harry Collett
Harry Collett ‘Doolittle’ galasında. (Alan West/SOPA Görselleri/Shutterstock)

4. Harry hiç görmemişti Game of Thrones önceki Ejderha Evi.

Harry itiraf etti Rakish Gent Jace rolüne alınmadan önce amiral gemisi dizisini “aslında” hiç izlemediğini söyledi. Oyuncu, “Çekim yaparken biraz izlemiştim ve kendi kendime ‘Bunun öncesinde olduğuma inanamıyorum’ diye düşündüm” dedi. Oyuncu seçildikten sonra, showrunner ryan condal ona verdi George RR Martin’in Ateş ve Kan okumak. “Jace’in nasıl biri olduğu hakkında bir fikrim var ve ayrıca kendi malzemelerime de ekledim. Tek yapmak istediğim hayranları mutlu etmek, bu yüzden bu role gerçekten her şeyimi verdim,” diye devam etti Harry.

5. Harry’nin zaten bir Ejderha Evi bağ.

Harry şovda ilk kez sahneye çıkmadan önce bile şovun yıldızlarından biriyle arkadaştı. Harry yanında rol aldı Emily Careygenç Alicent’i oynayan, 2014 müzik videosu için Michael Buble ve Idina Menzel’in “Dışarısı soğuk bebeğim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-harry-collett-4868530/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir