Harrison Ford’un Oyuncu Seçimi İçin “Küçülen” Yapımcı Sohbetleri: Özel – Hollywood Life


Harrison Ford


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Apple TV+

Film efsanesi Harrison Ford80, yakında çıkacak olan Apple TV+ komedi dizisinde küçük ekranda tekrar beliriyor, Küçülen. Harrison, mentisi Jimmy Laird () tarafından kullanılan sınırda etik olmayan terapi taktiklerine karşı çıkan Dr.jason segel). Gösterinin 24 Ocak’taki New York City kırmızı halı galasında yaratıcısı Bill Lawrence54, anlattı HollywoodYaşamı ÖZEL bir şekilde Harrison’dan gösteride oynamasını nasıl cesurca istediğini, Yıldız Savaşları şap teklifi saygıyla reddederdi.

Harrison Ford
Harrison Ford “Shrinking” filminde (Fotoğraf: Apple TV+)

“İnsanların bana hayır demesinden korkmuyorum. Kalbimi o kadar incitmiyor, ”dedi yaratıcısı Bill Scrubs ve ortak yaratılmış Ted Lasso. “Bunu ona ulaşabilecek kadar uzun süredir yapıyorum. [Harrison],” ekledi. “Benim sokağımda yaşıyor. Ondan şov yapmasını istedim. ‘Hey, birkaç adamla yazdığım bu senaryoyu okumak ister misin?’ dedim. ‘Evet, okuyacağım’ gibi. ”

Bill, Miami’de farklı bir dizi, yakında çıkacak olan drama dizisi üzerinde çalıştığını açıkladı. kötü maymun, Harrison’dan bir telefon aldığında. Bill, “Hayır dışında hiçbir şeye hazırlıklı değildim,” diye itiraf etti. Ancak Harrison’ın yanıtı, ünlü TV yapımcısı ve yönetmenini kesinlikle şok etti.

Bill Lawrence
Bill Lawrence, Apple TV+ dizisi ‘Shrinking’i yarattı (Fotoğraf: Stewart Cook/Shutterstock)

“Aslında ‘Hey, senaryo gerçekten iyi’ dedi. Ben o kadar pilotta değilim. Bir sonrakinde daha var mıyım?’ Bill açıkladı. Emmy Ödülü sahibi, Harrison’ın komedi dizisinde daha büyük bir rol oynama arzusu için hazırladığı “hiçbir şeye sahip olmadığını” itiraf etti, ancak belli ki o, Emmy Ödülü’nü erteledi. Indiana Jones o an aktör

Bill, “‘Dostum, bir sonrakinde ne olmak istiyorsan o’ dedim,” dedi. Bize Harrison’ın oyuncu kadrosundan da bahsetti, “Çok şanslıydım. Hayırdan korkma.”

Birlikte oluşturulan fatura Küçülen Jason Segel ile ve Ted Kement Emmy kazanan Brett Goldstein. Zach Braff sekizinci bölümü yönetti. Dizi 27 Ocak Cuma günü prömiyer yapıyor ve karısının ölümüne yas tutarken işyerinde tamamen farklı bir yaklaşım benimseyen Jimmy adlı bir terapisti konu alıyor. Jimmy, kızı Alice ile daha iyi bir bağ kurmaya çalışırken hastalarını etkileyen eylemlerinin sonuçlarıyla uğraşmak zorundadır. Oyuncu kadrosunda ayrıca Bill’in eşi de yer alıyor. Christa Millerile Michael Urie, Luke Tennie, Lukita Maxwellve Jessica Williams.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/25/shrinking-bill-lawrence-harrison-ford-turn-down-role-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir