Harrison Ford’un En İkonik Film Rollerinin Sırları


Ford, aşık olan bir birleşme ve satın alma ortağı olarak büyülendi Melanie Griffith‘nin sekreteri yönetici olarak poz veriyor Mike NicholsEn İyi Film dahil altı dalda Oscar’a aday gösterilen 1988 romantik dram filmi.

“Çok eğlenceli,” diye hatırladı Ford Vanity Fair2014 yılında ölen Nichols’ı “akıllı bir adam” olarak hatırlıyor.

Bir dizi aksiyon ve gerilim filminden sonra aktör, “farklı bir şey, zorlu bir şey… Çok ilginç bir zamandı” aradığını söyledi.

Çekim Çalışan kız “bir filmden çok bir parti gibiydi” dedi THR. “New York’ta çekim yapmayı her zaman sevmişimdir, özellikle Mike ile, çünkü güzel bir öğle yemeği yemeyi asla ihmal etmedik.”

Yine de bazıları için çok fazla parti. Griffith bir röportajda ortaya çıktı 2019 kitabı için Hayat Her Şey DeğildirNichols hakkında bir hatıra koleksiyonu, yönetmen, sete ilaç verildiğini öğrendikten sonra prodüksiyonun geçici olarak durdurulduğunu söyledi.

“Mike bana çok kızdı, benimle konuşmadı,” diye hatırladı. “Başımın çok dertte olduğunu biliyordum. Ertesi sabah [Nichols] beni kahvaltıya götürdü ve ‘İşte olacaklar’ dedi. Dün geceyi cebinden ödeyeceksin. Seni stüdyoya rapor etmeyeceğiz, ama maliyetini ödemek zorundasın’ ve 80.000 dolardı. Dikkatimi çekmek istediler ve gerçekten yaptılar. Çok alçakgönüllü, utanç verici bir deneyimdi ama ondan çok şey öğrendim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337686/the-secrets-of-harrison-ford-s-most-iconic-movie-roles?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir