Harrison Ford, Yeni ‘Esquire’ Röportajında ​​Ebeveynlik Kusurlarından Bahsediyor – Hollywood Life


harrison ford ebeveynlik kusurları


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock

Indiana Jones yıldız Harrison Ford, 80, mükemmel ebeveyn olmadığını kabul eden ilk kişi olacak! 31 Mayıs röportajında Esquire, beş çocuk babası, ünlü bir baba olarak yaptığı hatalar konusunda samimiydi. Harrison, “Size şunu söyleyebilirim: Daha az başarılı olsaydım, muhtemelen daha iyi bir ebeveyn olurdum,” diye itiraf etti. “Kusurlarımı ve başarısızlıklarımı kabul ediyorum; onları kabul etmiyorum, onlara sahibim. Ve kesinlikle daha istikrarlı bahçıvan daha iyi ebeveyndir ve hayatımın büyük bir bölümünde şehir dışında, kendi işime göre yaşadım.

Harrison Ford
Harrison Ford, beş yetişkin çocuk babasıdır. (Sahne)

Dahası, 80 yaşındaki karısının, Calista Flockhart, 58, hala onu bu konularda takip ediyor. “Karımdan hala ruh sağlığını ciddiye almıyormuşum gibi b*kler alıyorum. Akıl sağlığını ciddiye alıyorum” diye devam etti. “Ona açıkladığım gibi şunu söylemeye çalışıyordum: İnsanların psikiyatristlere düzeltmeleri için gittikleri tüm kusurları gideriyorum, çünkü kusurlarımı kabul ediyorum.” Calista ve Harrison evlatlık bir oğulları paylaşıyorlar. Liam22.

Uzun süredir Hollywood gönül yarası, önceki evliliklerinden dört yetişkin çocuğunun da ebeveyni. En büyüğü, Ben Ford55, 1967’de Harrison ve ilk eşinin çocuğu olarak dünyaya geldi. Mary Marquardt. Daha sonra, 1969’da aktör ve eski eşi başka bir oğlu daha dünyaya getirdi. Willard ford54. Merhumla ikinci evliliği sırasında melisa matisoneski çift iki çocuğu ağırladı, malcolm ford35 ve tek kızı, Gürcistan Ford32.

Harrison Ford'un karısı
Harrison Ford ve eşi Calista Flockhart, Mayıs 2023. (Shootpix/ABACA/Shutterstock)

Röportaj sırasında Harrison, filmlerini yalnızca yapım aşamasındayken izlediğini de açıkladı. Onları izleyip izlemediği sorulduğunda, “Kahretsin evet – bu konuda hiçbir şey yapamayana kadar.” Devam etti, “Evet. Bittiğinde, bitti. Başka bir şey yapıyorum. F****** kendi başına. Oyunculuğun ilk yıllarında “Başrol dışında herkesi” canlandırdığını açıkladı. En çok aynı adlı hit film serisinde Indiana Jones’u canlandırmasıyla bilinmesine rağmen, aynı zamanda Yıldız Savaşları Han Solo gibi filmler. Han Solo rolü, özellikle Harrison’ın çıkış yapan rolüydü.

Nihayet galasına bir ay kaldı. Indiana Jones ve Kader KadranıHarrison neden beşinciyi yapmak istediğini açıkladı Indiana Jones 80’lerinde filmi. “Sonuncusu iddialı bir film olsun istedim” dedi. “Ve daha önce iddialı filmler yapmadığımızı söylemiyorum; birçok farklı yönden iddialıydılar. Ancak, ille de o kadar iddialı değil. karakter sonuncusunun olmasını istediğim gibi. Ayrıca “yaşlı bir adam” olduğunu ve setteki dublörlerin düşmemesi için yardım etmeye çalışmasına rağmen “öyle görünmek istediğini” açıkladı! Yaklaşan filmde Chicago yerlisi yıldızlarla birlikte pire torbası‘S Phoebe Waller-Köprüsü ve aktör Mads Mikkelsen.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/harrison-ford-parenting-flaws-esquire-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir