Harrison Ford ve Helen Mirren, Yellowstone Prequel’de Başrolde


GÜNCELLEME: Taylor Sheridan izleyicileri zamanda daha da geriye götürüyor.

Paramount+, prequel serisinin adının artık açık olduğunu duyurdu 1923Dünya Savaşı’nın etkisine ve Yasak döneminin başlangıcına odaklanacak. İşte Paramount+’ya göre resmi kayıt satırı: “1923 Dutton ailesinin tarihi kuraklık, kanunsuzluk, yasaklar ve büyükbaş hayvan hırsızlığı salgınından kurtulmak için mücadele eden sonraki iki nesline odaklanıyor; hepsi Montana’nın ulustan neredeyse on yıl önce gelen büyük bunalımı bulutunun altında savaştı.”

______

En son bölüm Sarıtaş destan efsaneleşiyor.

Harrison Ford ve Helen Mirren Paramount+’da oynayacak 1932, Akademi Ödülü adayı Taylor Sheridan’ın çok popüler batı serisinin son bölümü, E! Haber doğruluyor.

Dizi, “Dutton ailesinin yeni neslini tanıtacak ve pandemilerin, tarihi kuraklığın, Yasakların sona ermesi ve Büyük Buhran’ın tüm dağın batısını ve onu ev olarak adlandıran Duttons’u rahatsız ettiği yirminci yüzyılın başlarını keşfedecek”. flama için.

1932 önyükleme adımlarını takip eder 1883, Sarıtaş başrol oynadığı prequel dizisi Tim McGraw, İnanç Tepesi ve Sam Elliott. ilk sezonu 1883, Hangi Şubat ayında sona eren Paramount+ tarihinin en çok izlenen oyunu oldu ve şovun yaratıcısı bunun tek ve bitmiş bir hikaye olduğunu ima etti.

Bununla birlikte, Batı cephesinde her şeyin sessiz olmadığını garanti etmek için Harrison ve Helen gibisi yok.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331358/harrison-ford-and-helen-mirren-to-star-in-new-yellowstone-installment?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel