Harrison Ford Cannes’da Karısı Calista Flockhart ile Elele – Hollywood Life


Harrison Ford


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Guillaume Horcajuelo/EPA-EFE/Shutterstock

Harrison Ford80 ve Calista Flockhart58, 18 Mayıs Perşembe günü Cannes Film Festivali’ne muhteşem bir giriş yaptı. Harrison ve eşi, merakla beklenen filminin çekildiği festivalde el ele tutuştular ve hep birlikte gülümsediler. Indiana Jones ve Kader Kadranı prömiyer yapıyor. Harrison klasik siyah beyaz bir takım elbise ve papyonla çok yakışıklı görünüyordu ve çarpıcı siyah bir elbise giyen muhteşem karısına uyuyordu. Calista, kirli sarı buklelerini attıktan sonra, Cannes kırmızı halısında koyu esmer saç makyajını gösterdi.

Harrison Ford
Harrison Ford ve Calista Flockhart, Cannes Film Festivali’nde (Fotoğraf: Guillaume Horcajuelo/EPA-EFE/Shutterstock)

Harrison ve Calista nadiren birlikte toplum içine çıkarlar, ancak Harrison’ın finalini tanıtmak için bir istisna yaptılar. Indiana Jones film. Harrison ayrıca festivalde onursal Palme d’Or ödülünü aldı ve ödülü sahnede kabul edince büyük bir alkış aldı. Seyirciye konuşan Harrison söz konusu, “Memnun oldum ve onur duydum ama izlemeniz gereken bir filmim var.” Calista, dönüm noktası anında oradaydı ve kocasına gururla tezahürat yapıyordu.

Harrison Ford
Harrison Ford ve Calista Flockhart, Cannes Film Festivali’nde (Fotoğraf: Anthony Harvey/Shutterstock)

Harrison ve Calista, 2002 Altın Küre’de tanıştılar ve hızla birbirlerine aşık oldular. 2010’da evlendiler ve Harrison, Calista’nın oğlunu evlat edindi. LiamMuhabbet kuşları, 22 yaş farklarına rağmen güçlü kaldılar ve Hollywood’un en az değer verilen ve sevilen çiftlerinden biri olmaya devam ediyorlar. Ayrıca Harrison’ın yeni projesi de dahil olmak üzere birbirlerinin oyunculuk projelerini her zaman destekliyorlar. Indiana Jones İkonik aktörün kurgusal arkeoloğu büyük ekranda canlandırdığı son kez olacak olan film.

Harrison, “Bu serinin son filmi ve bu karakteri son kez oynayacağım” dedi. Toplam Film Nisan içinde. Karakteri Indy için “Bir filmde son kez görüneceğini tahmin ediyorum” diye ekledi. “Bu filmi yapmak için 10 yıldır hırslıydım ve sonunda hepimizin buna kendimizi adadığımız bir zaman geldi. Benim için keyifli bir andı. Kendimi içinde bulduğum nadir bir durum olduğunu düşünüyorum.”

Harrison başrolde ındiana jones 5 ile Phoebe Waller-Köprüsü, TJones, Mads Mikkelsen, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson, Ve Antonio Banderas. Film, 30 Haziran’da sinemalara gelmeden önce Cannes Film Festivali’nde prömiyer yapacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/18/harrison-ford-wife-calista-flockhart-indiana-jones-cannes-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir