Harrison Ford, Cannes Film Festivali Öncesinde Calista Flockhart’a Hayranlık Duyuyor – Hollywood Life


Harrison Ford


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: David Fisher/Shutterstock

Basit bir bakışla, Harrison Ford az önce karısına ne kadar taptığını kanıtladı Calista Flockhart. 80 yaşındaki ikonik aktör, 58 yaşındaki karısına sevgiyle baktı. Fotoğraf stilist tarafından paylaşıldı elizabeth stewart Calista, 18 Mayıs Perşembe günü Cannes Film Festivali öncesi otel odasında siyah bir Zuhair Murad elbisesiyle. Calista, arka planda duran ve güzel eşine hayran olan kocasını etkiledi. Harrison, çiftin otele gelmeden önce çekilmiş olduğu fotoğrafta beyaz bir düğmeli siyah pantolon ve siyah bir papyon giymişti. Indiana Jones ve Kader Kadranı prömiyer.

Elizabeth, Harrison ve Calista’nın Fransa’daki otel odalarında birlikte poz verdiği bir fotoğrafını da paylaştı. Harrison, Calista’nın kadife süslemeli elbisesine uyması için siyah bir ceket giydi. Calista, kirli sarı buklelerini attıktan sonra koyu esmer saç makyajını gösterdi. bu Abiler ablalar oyuncu, görünümünü bir çift gümüş küpeyle süsledi.

Hayranlar, Harrison’ın karısını film festivali kıyafeti içinde gördüğü için ne kadar baş döndürücü olduğuna dair fışkırdı. Bir hayran yorum bölümünde “2. resim harika – Harrison yüzü” yazdı. Bir diğeri, “Köşeden gözetlemesini seviyorum” dedi. Üçüncü bir hayran, “Harrison’ın odaya bakan bakışı paha biçilemez” yorumunu yaptı.

Harrison Ford
Harrison Ford ve Calista Flockhart, 2023 Cannes Film Festivali’nde (Fotoğraf: David Fisher/Shutterstock)

Oteldeki fotoğraf çekimlerinin ardından Harrison ve Calista, Harrison’ın beşinci ve son filminin galası için Cannes Film Festivali’nin kırmızı halısına geldiler. Indiana Jones film. Nadiren birlikte dışarı çıkan çift, el ele tutuşarak tertemiz kıyafetlerini sergiledi. Harrison ve Calista, Harrison’ın fahri Palme d’Or ödülünü aldığı yere girdiler. Sıra Harrison’ın yeni filminin gösterimine geldiğinde, Calista beceriksizce arkasına oturdu kocası tiyatroda. Ama yine de başardı ona bir öpücük ver film seyircilerden 5 dakika ayakta alkışlandı.

Harrison ve Calista, 2002 Altın Küre’de tanıştılar ve hızla birbirlerine aşık oldular. 2010’da evlendiler ve Harrison, Calista’nın oğlunu evlat edindi. LiamMuhabbet kuşları, 22 yaş farklarına rağmen güçlü kaldılar ve Hollywood’un en az değer verilen ve sevilen çiftlerinden biri olmaya devam ediyorlar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/19/harrison-ford-reaction-calista-flockhart-dress-cannes-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir