Harrison Ford Ateşli Vücut Yorumuna Tepki Verdi: Video – Hollywood Life


Harrison Ford Ateşli Vücut Yorumuna Tepki Verdi: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Harrison Ford Cannes Film Festivali’ndeki bir basın toplantısında onu hâlâ “oldukça seksi” bulduğunu söyleyen bir muhabire en destansı yanıtı verdi. Merakla beklenen filminin tanıtımını yapan 80 yaşındaki film efsanesi Indiana Jones ve Kader Kadranı – 19 Mayıs Cuma günü halka açık etkinlikte iltifata aldırış etmiyor gibiydi. Muhabir yeni filmde gömleksiz bir sahneye atıfta bulunurken, “Bu vücutla kutsandım,” diye komik bir şekilde şaka yaptı. bir gün zar zor yaşlanmış görünüyor. “Fark ettiğin için teşekkürler,” dedi Harrison kadına küstahça, bu anı sevdiği açıkça belliydi.

Serinin beşinci filmi aynı zamanda son film olacağı için film bir devrin sonunu işaret ediyor. “Biraz oturup dinlenmem gerekiyor. Harrison, 18 Mayıs’ta Fransa’daki prömiyerin ardından yapılan aynı konferansta, işi seviyorum ve bu karakteri seviyorum ve hayatıma getirdiklerini seviyorum,” dedi. “Yaşımdan gerçekten memnunum… Daha yaşlı olmayı seviyorum. Genç olmak harikaydı, ama s-, ölmüş olabilirim ve hala çalışıyorum, o yüzden devam et, ”dedi, hayatına ve başarılarına geri dönerek.

Harrison Ford Ateşli Vücut Yorumuna Tepki Verdi: Video – Hollywood Life
Harrison Ford, beşinci ve son ‘Indiana Jones’ filminde rol alıyor. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Chicago yerlisi, rolü ikonik Kayıp Ark’ın Akıncıları1981’de vizyona giren filmi izledi. Indiana Jones ve Kıyamet Tapınağı 1984 ve 1989’larda Indiana Jones ve Son Haçlı Seferi. Uzun bir aradan sonra, Harrison 2008’de tekrar rol aldı. Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı ile Shia LaBeoufoğlu Mutt Williams’ı oynayan.

Harrison’a karısı katıldı Calista Flockhart, 58, yıldızlarla dolu Cannes Film Festivali galası için. bu Ali McBeal yıldız, 21 yıllık sevgilisinin yanında kırmızı halıda poz verirken sansasyonel görünüyordu. Fotoğraf çekerken el ele tutuşup birbirlerine gülümserken çok aşık görünüyorlardı!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/harrison-ford-reacts-hot-body-comment-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir