Harnaaz Sandhu kimdir? Kainat Güzeli 2021 Kazananı Hakkında Gerçekler – Hollywood Life


Harnaaz Sandhu kimdir? Kainat Güzeli 2021 Kazananı Hakkında Gerçekler - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: ATEF SAFADI/EPA-EFE/Shutterstock

  • Harnaaz Sandhu, Hindistan’dan Kainat Güzeli seçilen üçüncü yarışmacıydı.
  • Harnaaz Sandhu, akıl sağlığıyla mücadelesi konusunda çok açıktı.
  • Harnaax Sandhu bir aktris ve Priyanka Chopra’dan ilham alıyor.

Harnaaz Sandhu21, 12 Aralık’taki yarışmada Kainat Güzeli seçildi. 2020’nin sahibi Meksika’dan, andrea mezaev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte halefini taçlandırmaya hazırdı. Steve Harvey. İlk ikinci oldu Nadia FerreiraParaguay’dan, Güney Afrika’dan Lalela Mswane üçüncü ikinci olarak adlandırılıyor. Ancak sonunda tacı kabul eden, parıldayan gümüş bir elbise içinde büyüleyici görünen Harnaaz oldu. Ve şimdi Harnaaz Kainat Güzeli tacını 14 Ocak 2023’te en yeni kazanana teslim edecek.

Harnaaz’ın galibiyeti, Hindistan’dan bir yarışmacının Kainat Güzeli seçildiği üçüncü seferdi. 2000 yılında kazanan Hindistan’dı. lara duttave ondan önce, 1994’te, sushmita sen onuru kazandı. Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri, Venezuela, Porto Riko ve Filipinler yıllar içinde daha fazla kazananı taçlandırdı. Harnaaz’ın Kainat Güzeli’ndeki büyük gecesinden sonra onun hakkında aşağıdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

harnaaz sandhu
Kainat Güzeli’ni kazandıktan sonra Harnaaz Sandhu. (ATEF SAFADI/EPA-EFE/Shutterstock)

1. Harnaaz Yarışmalarda Ne Kadar Süredir Yarışıyor?

Harnaaz, güzellik yarışmalarına katılmaya başladığında gençti. 2017’de Miss Chandigarh ve 2018’de Miss Max Emerging Star India seçildi. Ertesi yıl Femina Miss India Punjab unvanını kazandı ve Femina Miss India’da İlk 12’de yarıştı. 2021’de, ülkenin Miss Diva yarışmasında yarıştı ve burada kazananı taçlandırdı ve aynı yıl Miss Universe yarışmasında Hindistan’ı temsil etme hakkını kazandı.

2. Harnaaz Akıl Sağlığıyla Mücadele Ediyor

Harnaaz, Miss Diva yarışmasındaki açılış konuşmasında akıl sağlığının yıllar içinde nasıl etkilendiğini anlattı. “Akıl sağlığı kırılgan olan, zorbalığa ve aşağılamaya maruz kalan genç bir kızdan, gerçek potansiyelini fark eden bir anka kuşu gibi ortaya çıkan bir kadına, bir zamanlar kendi varlığından şüphe duyan bir kişiden gençlere ilham vermeye hevesli bir kadına, dedi. “Bugün, amacı olan bir hayat sürmeye ve arkasında dikkate değer bir miras bırakmaya kararlı, cesur, hayat dolu ve şefkatli bir kadın olarak Evrenin önünde gururla duruyorum.”

3. Harnaaz Oyuncu

Sadece yarışmalarda yarışmanın yanı sıra, Harnaaz’ın oyuncu olarak da bir kariyeri var. Kainat Güzeli biyografisine göre, 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan iki eseri var. Harnaaz boş zamanlarında yoga yapmaktan, dans etmekten, yemek yapmaktan, ata binmekten, satranç oynamaktan ve yüzmekten hoşlanıyor.

harnaaz sandhu
Harnaaz Sandhu Kainat Güzeli 2021 yarışmasında. (ATEF SAFADI/EPA-EFE/Shutterstock)

4. Harnaaz, Priyanka Chopra’dan Etkilendi

bu bir sır değil Priyanka Chopra Harnaaz da dahil olmak üzere birçok Hintli kadına ilham kaynağı. Kazanan Miss Diva’nın ardından Harnaaz, Priyanka’nın kendisi için nasıl bir ilham kaynağı olduğunu anlattı. Harnaaz, “Kendi markasını yarattı ve sadece güzellik yarışmalarında değil, aynı zamanda oyunculuk ve şarkı söyleme yeteneğiyle de Hindistan’ı temsil etti” dedi. “Hindistan’ı gururlandırdı ve onun ayak izlerini takip etmeyi ve zaferi onun yaptığı gibi geri getirmeyi umuyorum.” Priyanka, 2000 yılında Dünya Güzeli’nin galibi oldu ve Kainat Güzeli yarışmasından sonra da Harnaaz’ı zaferinden dolayı tebrik etmek için Instagram’a gitti.

5. Harnaaz Kadınların Güçlenmesine Değer Veriyor

Başarılı bir jinekolog olarak çalışan güçlü bir anne tarafından büyütüldükten sonra Harnaaz, kadınların güçlenmesinin savunucusu oldu. Çocukken annesiyle birlikte kadın sağlığı ve adet hijyeninin ele alındığı sağlık kamplarında çalıştı. “Annesinin mücadelelerinin ona bahşettiği ayrıcalığın derinden bilincinde olan Harnaaz, bugün kadınların güçlenmesinin, özellikle de anayasal eğitim, kariyer ve seçme özgürlüklerinin güçlü bir savunucusu,” diye açıklıyor biyografisi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-harnaaz-sandhu-miss-universe-4601445/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir