Harmony Tan kimdir? Wimbledon Kazanan Tenisçi Hakkında Beş Şey – Hollywood Life


Harmony Tan kimdir? Wimbledon Kazanan Tenisçi Hakkında Beş Şey – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: James Veysey/Shutterstock

Uyum Tan24, 28 Haziran’da manşet oldu Wimbledon’ı kazandı efsaneye karşı Serena Williams, 40. Fransa asıllı profesyonel tenisçi, ilk tur maçında 10-7’lik skorla evine galip gelerek Serenalı taraftarları çileden çıkardı. Serena’nın bir yıl aradan sonra tekler tenisine ilk dönüşü ve Harmony’nin Wimbledon’daki ilk maçı olduğu için, tüm gözler sahada mücadele eden iki kadının üzerindeydi, ama geldiğinde herkesi büyüleyen Harmony oldu. üstüne çıktı.

Maçtan kısa bir süre sonra Serena, Harmony ile arasındaki savaşın “yoğun” olduğunu ve maçı kazanmamasına rağmen sahada geçirdiği zamandan “keyif aldığını” kabul etmek için Instagram’a gitti. “Bu çılgınca ve şiddetliydi. Geldiğim sonuç değil, ama aman tanrım bundan zevk aldım. Umarım sen de yapmışsındır. İleri ve yukarı. ☺️☺️” diye yazdı yanına bir fotoğraf Wimbledon kalabalığına el sallaması.

Peki Harmony kimdir? Sporcu ve teniste nasıl bu kadar ileri gittiği hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz!

Harmony, Women’s Tennis Association tarafından yapılan sıralamada dünya 90. sırada yer almaktadır.

Uyum Tan
Harmony Tan, 2022 Wimbledon’da kutluyor. (James Veysey/Shutterstock)

2022 itibariyle yetenekli yıldız sekiz tekler şampiyonluğu kazandı. O da geliyor dünya hayır. 302 çiftlerde ve ITF Kadınlar Pisti’nin turnuvalarında bir çiftlerde şampiyonluğu var. Harmony’nin tenis kariyeri yıllar içinde inişler ve çıkışlar yaşadı.

İlk kez 2017 Fransa Açık’ta, girmek için bir joker kartı aldığında iki katına çıktı, ancak o ve ortağı Audrey Albie ilk tur maçını kaybetti. WTA Turu ve Grand Slam ana beraberlik tekler çıkışını 2018 ABD Açık’ta yapmaya devam etti ve burada bir joker karakterle girdi, ancak yine ilk tur maçını kaybetti. 2019’da WTA Challengers Tour’da ana beraberlik tekli çıkışını yaptığında ve birinci ve ikinci tur maçlarını kazandığında daha iyi bir sonuç elde etti. Taylor Townsend in Mayıs 2019.

Serena’ya karşı Wimbledon sahasına çıktığında, maç her iki şekilde de gidebilirdi, ancak Harmony, belirleyici bir süper eşitlik bozma sonrasında kazandı ve 0-4’ten 10-7 ile galibiyete ulaştı.

O Paris, Fransa’dan.

Uyum “aşk şehrinden” gelir ve Çin, Kamboçya ve Vietnam kökenlidir. Hem Fransızca hem de İngilizce konuşabiliyor gibi görünüyor, ancak başka bir dil bilip bilmediği bilinmiyor.

Harmony, Avustralya Açık’tan tekerlekli sandalyeyle ayrıldığı için manşetlere taşındı.

Ukrayna’yla ikinci tur maçının yarısında emekli olduktan sonra Melbourne’deki Margaret Court Arena’dan tekerlekli sandalyeyle alındı. Elina Svitolina. Bir baldır yaralanmasıyla mücadele ediyordu ve maç boyunca devam etmeye çalıştı ama dayanılmaz hale geldiğinde acıya yenik düşmeden edemedi. Duygulanıp tekerleklerle uzaklaştırılırken, çabaları için kalabalığın alkışlarıyla alkışlandı.

İlk Wimbledon galibiyetinden sonra çok sayıda çevrimiçi destek aldı.

Bir Twitter kullanıcısı 28 Haziran 2022’de bir tweet’inde tenis şampiyonunu etiketlerken “Ne ilham verici” dedi. “Harmony Tan için inanılmaz ve kesinlikle hak edilmiş bir galibiyet! Yeni yetenek; olağanüstü bir genç oyuncu!” diye bağırdı bir diğeri. Bir üçüncüsü “Harmony Tan’a harika bir maç için destek” yazdı, diğerleri ise ona “Tebrikler” diledi.

Harmony, Wimbledon’da Serena ile yaptığı maçta ‘gerçekten korktuğunu’ itiraf etti.

Mütevazı genç spor yıldızı, muazzam galibiyetinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı ve Serena’nın teniste “bir efsane” olması nedeniyle “gerçekten korktuğunu” ortaya koydu. Yukarıda görülen röportajlardan birinde “Nasıl oynayabilirim” dedim. “Bir veya iki maç kazanabilirsem, bu benim için gerçekten iyi oldu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-harmony-tan-tennis-player-4778366/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir