Harika Tatil Hediyeleri Yapan Amazon Prime Day Fırsatları


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Amazon Prime Day, Kara Cuma kadar iyi tasarruflar sunan, yılın en büyük satışlarından biridir. Temmuz ayının ortasında olmamıza rağmen, tatil sezonunu düşünmeye başlamak için asla erken değildir. Tüm kategorilerde gerçekleşen tüm harika fırsatlar ile Amazonarkadaşlarınızın ve ailenizin seveceği hediyeler bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Örneğin, hayatınızda makyaj ve cilt bakımıyla ilgili her şeye takıntılı biri varsa, birinci sınıf güzellik markaları, olmazsa olmazlar ve güzellik araçları ve cihazlarında harika fırsatlar elde edebilirsiniz. Ayrıca Levi’s, Cupshe ve Adidas gibi alışverişçilerin favori markalarından giyim, ayakkabı, aksesuar ve daha fazlasından tasarruf edebilirsiniz. Tabii ki, şu anda gerçekleşen tüm ev ve teknoloji fırsatlarını unutamazsınız.

Unutmayın, Amazon Prime Day bugün sona eriyor, bu yüzden hala vaktiniz varken alışveriş yaptığınızdan emin olun! Gerçekten iyi bir indirimi kaçırmak istemezsiniz. Bununla birlikte, bu yıl harika tatil hediyeleri yapacak Prime Day fırsatları için seçtiklerimiz burada.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337761/amazon-prime-day-deals-that-make-great-holiday-gifts-xbox-beats-jw-pei-nespresso-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir