Haraçlara Bakın – Hollywood Life


Bill Geddie ölüm anma törenlerini kutladı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Mükemmel Resim / Shutterstock

televizyon yapımcısı ve Görünüm ortak yaratıcı, Bill Geddie20 Temmuz’da kızı öldü Allisondoğrulandı İNSANLAR 21 Temmuz’da “Babam tanıdığım en harika adamdı. Her zaman şaka yapan iyimser bir adamdı. Bir fikri olduğunda herkes onu duymak ister ve onun sözüne güvenirdi.” “Dokunduğu her şey altına dönüştü. Nazikti, destekleyiciydi ve kusursuz bir dürüstlüğü vardı. Bu kayıptan dolayı mahvolduk ama bu inanılmaz adamı hayatımızda olduğu kadar uzun süre hayatımızda tuttuğumuz için çok minnettarız.”

Bill Geddie ölüm anma törenlerini kutladı
Bill Geddie, 20 Temmuz’da ölen bir TV yapımcısı ve ‘The View’un ortak yaratıcısıydı. (Picture Perfect/Shutterstock)

68 yaşındaki merhumun Rancho Mirage, CA’daki evinde koroner ile ilgili bir sorun nedeniyle öldüğünü doğruladı. Karısı tarafından hayatta kaldı, Barbara Geddieve iki kızı Allison ve Lauren. Bill’in ölüm haberinin çıkmasından kısa bir süre sonra, birçok ünlü TV şahsiyeti kaybın yasını tutmak için sosyal medyaya gitti. Aşağıdaki duygusal saygılarını okuyun.

Sevinç Behar

Sevinç Behar80, yardımcı sunuculuk yapan Görünüm Bill Geddie’nin ani ölümü bizi üzdü. Bir yapımcı olarak bizi bir arada tuttu ve ekibine çok sadıktı.” cıvıldamak başlamak. “Bill, iyi bir purodan bahsetmeye gerek yok, komediyi ve bolca kahkahayı severdi. Ona sonsuza dek minnettarım ve Barbara [Walters] üzerinde olma fırsatı için görünüm. ‘VIEWMASTER’ı RIP’LEYİN.’”

Güneşli Hostin

Joy’un yardımcı sunucusu, Güneşli Hostin54, ayrıca bir gönderi yayınladığından emin oldu takdir Bill için o Cuma ölümünü duyunca. Tweet’te “Arkadaşım ve akıl hocam Bill Geddie 68 yaşında geçiş yaptı. Bill, benim ulusal bir talk-show sunucusu olabileceğime inanan ilk kişiydi” diye yazdı. “Seçmelerden sonra bana söyledi Görünüm ‘Şovda olmak yerine orada oturmuş şovu izliyordun. Yapabileceğini bildiğim gibi eğil.’” Esmer güzel ayrıca tweet’e kırık bir kalp emojisi ekledi.

Elisabeth Hasselbeck

Gazeteci ve TV kişilik Elisabeth Hasselbeck46, 21 Temmuz’da Instagram’da bir fotoğrafı yeniden gönder Bill’in kaybının yasını tutması için. Ara sıra ortak ev sahibi Görünüm ayrıca gönderiye Bill ve ailesi için nazik sözlerle altyazı ekledi. Kasvetli mesajında, “Bill Geddie, televizyondaki kadınların seslerinin gerçek bir destekçisiydi ve bizi her gün birlikte çalıştığımız on yıl boyunca bağımsız düşünmeye ve konuşmaya davet etti.” “Hem Bill Geddie hem de Barbara Walters’ın bana verdikleri fırsat için derinden minnettarım. O özlenecek ve kalbim ailesiyle birlikte.”

Şerri Çoban

Sherri Shepherd, Bill Geddie'nin ölümüne tepki gösterdi
Sherri Shepherd, Bill Geddie’nin ölümüne tepki vermek için Twitter’a gitti. (Sherri Çoban/Twitter)

Aktris, komedyen ve eski sunucu Görünüm, Şerri Çoban56, paylaşmak için Twitter’a gitti Bill’in fotoğrafları 21 Temmuz’da anısını onurlandırmak için. “@TheView’ın ortak yaratıcısı #BillGeddie’nin vefatı beni tamamen mahvetti,” diye başladı başlığı. “Bill bir şans yakaladı ve talk-show deneyimi olmayan bir stand-up komedyeni olan beni ‘The View’da yardımcı sunucu olarak seçti. Bill bana inandığı için hayatımı tamamen değiştirdi. #Görünüm.” Sherri şimdi kendi talk show’una ev sahipliği yapıyor. Şerri2022 itibariyle.

Debbie Matenopulos

Debbie Matenopulos48, orijinal yardımcı sunuculardan biri olan Görünüm 1997’de gösterime girdiğinde, merhum TV devi için uzun bir saygı duruşunda bulundu. Ayrıca bir eski fotoğraf onun genç halinin yanında. “~Bill Geddie~Patron, Akıl Hocası, Arkadaş, Meslektaş, Yapım Ortağı Bu kelimeleri yazdığıma inanamıyorum. 3 gün önce mesajlaştık. Bu nasıl mümkün olabilir? Bunların hiçbirine anlam vermekte zorlanıyorum. Seni hayatımda tanıdığımdan daha uzun yıllardır tanıyorum,” yazısı başladı. “Çok hayran olduğum patronum olarak başladın. Sen ve Barbara, gündüz televizyonunun çehresini sonsuza dek değiştirecek olan büyük ağ şovunuz için bana bir şans verdiniz. NYU’da 21 yaşında bir çocukken kendime veya yeteneklerime inanmazken bana inandınız ve beni cesaretlendirdiniz.” Debbie’nin tam yazısı yukarıda bağlantısı verilen gönderide okunabilir.

Maria Shriver

Rağmen Maria Shriver67, ortak sunuculuk yapmadı Görünüm, ikisi de yerel haberlerde çalışırken Bill ile çalıştı. Paylaşmak için Twitter’a gitti Fotoğraf ve tatlı bir haraç kaleme aldı. Tweet’inde “Bill Geddie, ikimiz de yerel haberlerde çalıştığımız birkaç yıl boyunca benim yapımcımdı” dedi. “Son derece yetenekliydi, kelimelerle anlatılamayacak kadar kibardı, sevimli bir adam ve harika bir arkadaştı. Bunun için çok üzgünüm ve kalbim Barbara ile birlikte.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/celebrities-bill-geddie-death-tributes/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir