Hannah Wissman ile Evleniyor – Hollywood Life


’19 Çocuk ve Sayıyor’ yıldızı, soruyu sorduğunu açıkladıktan yaklaşık üç ay sonra, hafta sonu güzel bir törenle düğümü bağladı.

Jeremiah Duggar evli bir adam! TLC yıldızı ve eşi Hannah Wissmann bir çiftte “yapıyorum” dediklerini açıkladı Instagram 26 Mart Cumartesi günü gönderileri. 23 yaşındaki Jeremiah ve 26 yaşındaki Hannah, karı koca olarak hayatlarına ve yolculuklarına başlamak için inanılmaz heyecanlı görünüyorlardı!

Jeremiah ve Hannah, sırasıyla smokinleri ve gelinlikleriyle birer fotoğraflarını yayınlamıştı. Görünüşe göre çiftin töreni Nebraska’da yapıldı! Hannah, yakışıklı bir smokin içinde erkeğine doğru uzanırken beyaz elbisenin içinde çok güzel görünüyordu. Jeremiah fotoğrafın altına tarih yazdı ve Hannah da “Bay. ve Bayan Jeremiah Duggar” ile birlikte beyaz bir kalp emojisi. İkili de paylaştı birkaç fotoğraf Jeremiah 25 Mart Cuma günü daha sade beyaz bir elbise giyerken, Jeremiah mavi bir gömlek ve khakis içinde biraz daha rahat görünen giysiler içindeydi. Jeremiah gönderisine bir kalp emojisi ekledi, ancak Hannah İncil ayeti Filipinlilerden. “Ve dua ediyorum ki, sevginiz gitgide daha da çoğalsın… Tanrı’nın yüceliği ve övgüsü için” yazısı yazıyordu.

Hannah ayrıca Instagram Hikayeleri’nde hayranlarına düğünlerine bir bakış attı ve hem kendisinin hem de Jeremiah’ın çektiği güzel fotoğrafların yanı sıra çiftle kutlayan sağdıç ve nedimelerin birkaç klibini gösteren birkaç videoyu yeniden yayınladı. Törenden önce evlilik cüzdanlarını göstererek ortak bir paylaşımda bulunmuşlardı.

Hannah Wissman ile Evleniyor – Hollywood Life
Jeremiah ve Hannah, yaklaşık altı ay sonra düğümü bağladılar. (TLC)

Jeremiah, o ve Hannah sadece üç aydır çıktıktan sonra çiftin Ocak ayındaki bir Instagram gönderisinde nişanlandığını duyurdu. Instagram duyurusunda Hannah ile evleneceği için çok heyecanlı görünüyordu. “O evet dedi! Hannah, geçen yıl seni tanımak inanılmazdı! Onu tarif edecek kelimeleri bile bulamıyorum. Başıma gelen en güzel şeysin ve seninle evlenmek için sabırsızlanıyorum” dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/jeremiah-duggar-married-hannah-wiseman/

Yorum yapın