Hannah Godwin’in Sevgililer Günü Hediye Seçimleri ile Hayatı Daha Tatlı Hale Getirin


Hannah Godwin ile röportaj yaptık çünkü seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Gösterilen ürünlerden bazıları Hannah’nın Deux ve markası Setty ile yaptığı işbirliğinden alınmıştır. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Sevgililer Günü sizi strese sokan tatillerden biriyse, yalnız değilsiniz. Endişelenmeyi bırak ve bırak Hannah Godwin alışverişi halledin. bu cennette bekar Şap tamamen basit tutmak, paylaşmakla ilgilidir, “Hayattaki küçük şeyleri gerçekten seviyorum ve yıllar boyunca Sevgililer Günü’nde odaklandığım şey buydu! Pek çok insan, abartılı akşam yemekleri ve jestler olmak için gün üzerinde çok fazla baskı yapıyor. , ama benim için işleri basit ve duygusal tutmayı seviyorum.”

bu Üniversite mezunu Nation favorisi ekledi, “İster bir arkadaşınızla FaceTiming yapın, ister özlediğiniz birine el yazısıyla yazılmış bir not gönderin, ister sevgilinizle kaliteli zaman geçirmek için gününüzde fazladan 30 dakika ayırın, bence Sevgililer Günü’nü gerçekten bu kadar özel yapan şey bu! “

Hannah’nın yaşam tarzı markası setty ile işbirliği yaptı DEUX Nihai Sevgililer Günü ikramını yaratmak için, Kurabiye ve Kremalı Kurabiye Hamuru. “Hayatı daha tatlı kılan küçük şeyleri kutlama misyonuyla Setty’yi başlattığımızda, DEUX’un mükemmel bir işbirliği olduğunu biliyorduk. Hayattan zevk almak için her zaman en fazlasını yapmak zorunda olmadığınızı vurgulamak istiyoruz, bazen hayattan zevk almak için her zaman en iyisini yapmak zorunda değilsiniz. tek ihtiyacın olan ter ve biraz kurabiye hamuruyla bir gece.”

Hannah, “Sevgililer Günü karmaşık bir hal alabilir, bu yüzden basit tutun ve birine bir film, ter ve biraz tatlı ikramı olan bir gece verin. Daha iyisi yok! Demek istediğim, kurabiye hamuru varken kimin güle ihtiyacı var?”

Hannah, DEUX x Setty işbirliği, Sevgililer Günü hediye seçimleri ve nişanlısıyla paylaştığı bazı tatil gelenekleri hakkında daha fazla bilgi paylaştı. Dylan Barbour.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364661/make-life-sweeter-with-hannah-godwin-s-valentine-s-day-gift-picks?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir