Hannah Godwin ve Dylan Barbour, Düğün Planlarını Gecikmeden Sonra Güncelleme Verdi – Hollywood Life


Hannah Godwin ve Dylan Barbour, Düğün Planlarını Gecikmeden Sonra Güncelleme Verdi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Daily’nin Kokteyllerinin İzniyle

Dylan Barbour ve Hannah Godwin 3. yıldönümlerini yeni kutladılar ve herhangi bir Bachelor Nation hayranı, bu ikisinin oyunun bittiğini öğrendiği TV anını hatırlayabilir! Şimdi, uzun bir ilişkinin ardından çift, Şubat ayında evlerine taşındıklarında planlarını bir kenara bıraktıktan sonra HollywoodLife.com’a nikahları hakkında ÖZEL bir güncelleme yaptı. “Bunu başaracağız! Bazı tarihler alın, bazı mekanlara bakın. Bir mekan seçtiğimizde, oldukça kolay olacağını düşünüyorum. Her şey yerli yerine oturacağından değil ama birlikte çalışılacak oldukça iyi planlamacılar var!” Hannah itiraf etti. Dylan ekledi, “Sorun şu ki, evlenilecek 50 milyon gibi yer var – nasıl seçersiniz?”

Hannah, “Amerika’da mı yoksa yurtdışında mı” evlenip evlenmeyecekleri konusunda “50/50” olduklarını söylemeye devam etti. “Bu yüzden daireler çiziyoruz!” o güldü. “Biz her zaman ‘Bunu yapmalı mıyız? Veya bu? Veya bu?’ ve sonra bir sonraki haftaya erteleyin ve birdenbire üç hafta oldu!” Ancak, ikisi de söyledi bu hafta bazı planlar yapacakları hafta olacaktı!

Hannah Godwin ve Dylan Barbour, Düğün Planlarını Gecikmeden Sonra Güncelleme Verdi – Hollywood Life
Hannah, en sevdiği Daily’s Cocktails Pouch ile poz veriyor. (Daily’s Cocktails’in izniyle)

Dylan ve Hannah’nın ilişkisinde kesinlikle sevgi ya da arkadaşlık eksikliği yok, ikisi birlikte girişimci olarak ve son olarak Daily’s Cocktails ‘Co-CEOs of Chill’ olarak birlikte çalışmaya devam etti. “Bence Dylan gerçekten zeki. Küçük görevler onu korkutmaz, bilgi almak için her yeri arar, toplantılar ayarlar. Setty App kurucusu, Vizer App kurucusu nişanlısı için lojistik şeyler onu hiç korkutmuyor, bence bu yüzden işinde bu kadar iyi,” dedi. “Yapılması gereken bir sürü farklı görev olduğunda, o sadece huysuzlaşıyor.”

Dylan, müstakbel gelininin “çok yaratıcı, strateji ve marka bilincine sahip” olduğunu söylemeye devam etti. “Son zamanlarda uygulamasını başlatması ve yakında yeni bir şirketin çıkmasıyla birlikte bunlardan çokça gördüm. Yani izlemesi gerçekten eğlenceliydi. Ön sırada bir koltuk alıyorum!” övdü.

Hannah Godwin ve Dylan Barbour, Düğün Planlarını Gecikmeden Sonra Güncelleme Verdi – Hollywood Life
Daily’nin Kokteylleri için Hannah ve Dylan. (Daily’s Cocktails’in izniyle)

Çift birlikte, Daily’nin Kokteylleri için ‘Chill Co-CEO’ları’ rolünü üstleniyorlar ve ulusun bir numaralı hazır, dondurulmuş yetişkin içecekleri markasıyla – poşette mi yoksa pop şeklinde mi soğutmayı sevdiklerine karar vermelerine yardımcı oluyorlar. Daily’nin içmeye hazır dondurulmuş poşetleri (%5 ABV/10 kanıtı), Blue Raspberry ve Tiger’s Blood tatlarında, Margarita, Pina gibi 12 Daily’nin Frozen Kokteyl kese klasiği ailesine katılan Spiked Snow Cones ile tamamen yeni, eski tarz eğlence getiriyor Colada, Çilekli Daiquiri ve Bahama Mama. Bu arada Daily’s Poptails (%6,8 ABV/%13,6 kanıt) tamamen yeni Vatansever Paket ile kırmızı, beyaz ve maviye dönüyor ve Cherry Comet, Lemon Sparkler ve Blue Rocket çeşitleriyle lezzetle parlıyor.

Hannah, HL’ye “Dylan Poptails’i seviyor, büyük bir hayranı” dedi. “Çorbalar lezzetli ve yaz için mükemmel. Blue Raspberry ve Tiger’s Blood tatlarını seviyorum.” Dylan, Poptails’in “üçünü cebine sığdırabildiği” için gitmesi gerektiğini itiraf etti. Eğlenceli ikili, lansmanına da yardımcı oldu. Daily’nin ilk ürün mağazasıtanklar, şortlar, ultra taşınabilir korniş takımları ve diğer serinletici yaz kıyafetleriyle dolu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/hannah-godwin-dylan-barbour-wedding-plans-update/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir